Koko's install - Daewoo Nubira '97

Instalacije članova CICE foruma. Nije vidljivo gostima i članovima s manje od 100 postova.

Moderator: wildD

Post Reply
Koko
Registered User
Registered User
Posts: 2187
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:56 pm
Location: Marija Bistrica, HR

Koko's install - Daewoo Nubira '97

Post by Koko »

Još nije, ludim od instalacije:censored::censored::censored:, danas sam popizdio, provući žice u vrata je Sizifov posao, mislim da sam čak potrgao konektor:censored::censored::censored::censored::censored: Pas mater, nikako da bar sastavim prednja vrata!!!
Car Audio Fanatic
Club 150+, single 12"
User avatar
terrordrome
Registered User
Registered User
Posts: 9157
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:40 pm
Location: Rijeka

Koko's install - Daewoo Nubira '97

Post by terrordrome »

:lol:
Ae, to su ti sad slatke brige...oprema je tu, sve će leći na svoje mjesto...
fatal_error
Registered User
Registered User
Posts: 3708
Joined: Thu Oct 05, 2006 3:05 pm
Location: Kaštela
Contact:

Koko's install - Daewoo Nubira '97

Post by fatal_error »

da te možda ja nisan malo potaka na ovakav projekt:thumbup:
Moram ići kući jesti, stari će mi srati
Koko
Registered User
Registered User
Posts: 2187
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:56 pm
Location: Marija Bistrica, HR

Koko's install - Daewoo Nubira '97

Post by Koko »

Ma imam jednog frenda koji u Gnoju II ima 8 ovala već par godina, glasno je, a kako starim, treba mi:vamp::vamp::vamp: Uspio sam danas srediti konektor i ući u vrata, ali malo okolnim putem:lol: Mrzim aute pune elektronike, debeli snopovi žica, svako malo neki kompjuter... Tico zakon:vamp::vamp::vamp: Danas je auto bio demoliran iznutra, skužio sam da mi je zadnja klupa fiksna:wallbash:, no ne toliko da se ne bi dala izbaciti, skupa sa policom. Moram to malo poslikati kad budem smiren, dok slažem ne želim uzimati aparat u ruke jer bi ga u afektu mogao lansirati u orbitu:vamp: Uglavnom, kablovi su provučeni, prednji paneli se suše (akril) i onda još jednom malo zagladiti rupe i tapecirati. a još zadna vrata, i polica... Mislim da budem gotov oko Uskrsa:wallbash::lol: Isproban je i radio kod wildD-a, Kenwood 7537 (:res: to Terrordrome:vamp:). Radi odlično sa stickom, traje 15-20 s dok ga učita i to je onda to, rotary joystick su napokon usvojili i radi super.

Dok još nije gotovo, da li bi se isplatilo na policu staviti 2x25 cm freeair woofere umjesto ovala???
Car Audio Fanatic
Club 150+, single 12"
Koko
Registered User
Registered User
Posts: 2187
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:56 pm
Location: Marija Bistrica, HR

Koko's install - Daewoo Nubira '97

Post by Koko »

3/4 od ukupne količine ovala su u autu:vamp::vamp: Relativno je glasno, ali treba woofer. Sad mi je čak žao što nisam složio neku kutiju, iako bi morala svako malo van iz auta. i dva ovala u prednjim vratima su overkill, nevjerojatno kako se slabo čuju, toliko da sam mislio da sam zamijenio faze:wallbash: Uglavnom, najbolje da si puknem u čelo:wallbash:, a koliko sam se izjebo sa instalacijom, valjda sam na stotine puta opsovao kako mi je ovo zadnja instalacija:wallbash::wallbash::wallbash::lol: No nije sve tako crno, bude poslužilo svrsi dok opet ne puknem! stalno obećavam slike, ovaj vikend budu, a nadam se da bude i auto gotov:censored::juju::juju:
Car Audio Fanatic
Club 150+, single 12"
woo
Registered User
Registered User
Posts: 3004
Joined: Fri Feb 10, 2006 9:58 am

Koko's install - Daewoo Nubira '97

Post by woo »

hebiga :(
mile098
Registered User
Registered User
Posts: 5295
Joined: Thu Oct 26, 2006 8:03 pm
Location: konavle

Koko's install - Daewoo Nubira '97

Post by mile098 »

[QUOTE=Koko;218642]3/4 od ukupne količine ovala su u autu:vamp::vamp: Relativno je glasno, ali treba woofer. Sad mi je čak žao što nisam složio neku kutiju, iako bi morala svako malo van iz auta. i dva ovala u prednjim vratima su overkill, nevjerojatno kako se slabo čuju, toliko da sam mislio da sam zamijenio faze:wallbash: Uglavnom, najbolje da si puknem u čelo:wallbash:, a koliko sam se izjebo sa instalacijom, valjda sam na stotine puta opsovao kako mi je ovo zadnja instalacija:wallbash::wallbash::wallbash::lol: No nije sve tako crno, bude poslužilo svrsi dok opet ne puknem! stalno obećavam slike, ovaj vikend budu, a nadam se da bude i auto gotov:censored::juju::juju:[/QUOTE]

neki malecki woofer ubaci i miran si. soundstreamu fali litraže?
Koko
Registered User
Registered User
Posts: 2187
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:56 pm
Location: Marija Bistrica, HR

Koko's install - Daewoo Nubira '97

Post by Koko »

[QUOTE=mile098;218998]neki malecki woofer ubaci i miran si. soundstreamu fali litraže?[/QUOTE]


Dovoljno je litraže, barem ovima iza:vamp: Ma nije da nema ništa basa, ali nema do woofera! I treba duplo više ovala da se ne može izdržati u autu:vamp::vamp::vamp:

Sastavio sam danas i suvozačeva vrata, stvar svira. Volio bih da to što više ljudi čuje pa da date ocjene. Mislim da me bu Lajchi opral, osim u srednjima:vamp::vamp::vamp: Režem na 40 Hz, ali je primjetno da gube čistoću na velikim glasnoćama, tad im više paše 60 ili čak 80 Hz. Ma, sve ovisi kak se gleda, nije da sam nezadovoljan, ali nije to to. Kad uzmem u obzir novac i potrebu za prtljažnikom, onda mi je ovo vrlo dobar kompromis. Ajmo napraviti neki meeting na to čujete:juju:
Car Audio Fanatic
Club 150+, single 12"
lajchi
Registered User
Registered User
Posts: 1911
Joined: Fri Feb 10, 2006 9:54 pm
Location: Čakovec

Koko's install - Daewoo Nubira '97

Post by lajchi »

I ja sam za meeting pa da čujemo to tvoje zlo :D Baš me zanimam kako sviraju elipse u tolkom broju :D
wildD
Registered User
Registered User
Posts: 5571
Joined: Thu Feb 16, 2006 8:31 pm
Location: Marija Bistrica / zagreb (job)
Contact:

Koko's install - Daewoo Nubira '97

Post by wildD »

ma ti si čučav,treba te je'bati...on je čovjek u godinama pa zato njemu to ne paše,ja sam slušao 3/4 setupa i meni se čini skroz ok,iako mu nebi bio na odmet neki monoblok ili mnogo bre jak dvokanalac za barem stražnje ovale
LICE PRODAJE PICU ! ! !

Rockford Fosgate maniac

PB - 158,1dB @ 34Hz

traže se otuđene stvari,svaki info dobrodošao!!!
ROCKFORD FOSGATE
http://www.cice.com.hr/novo/index.php?topic=41833.0
Koko
Registered User
Registered User
Posts: 2187
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:56 pm
Location: Marija Bistrica, HR

Koko's install - Daewoo Nubira '97

Post by Koko »

Danas sam sastavio i zadnja vrata, pretapecirana su jer su se počela odljepljivati. Znam da jewort:, ali zbilja nisam stigao danas, malo sam i počistio auto, izbacio presvlake, stavio nove gumene tepihe itd. Zadovoljan sam izgledom unutrašnjosti, a zvuk je takav kakav je:vamp::vamp: Zaključio sam da tamo gdje sviraju dobro rezani na 40 Hz, mogu i fullrange, te ih sad tako tjeram. Kad se želi postići glasnoća primjerena broju zvučnika, onda treba i rezati na 60-80 Hz. Tad mi svjetla malo blicaju, akumulator mi nije nešto (55 Ah, 480 A ako se ne varam), ali nek prvo krepa pa ću ga promijeniti. Voltmetar u kabini ne bilježi velike oscilacije, alternator puni dobro. Pojačalo mi se sviđa, ima snage, pošteno se zagrije, jedino stalno daje lagani pink noise kad je volumen na 0. Kenjara mi je isto zakon, super radi sa stickom. Sve u svemu, ipak bude neko vrijeme tako sviralo, a kad budete čuli, nemojte me previše iznapadati da je preslabo i da nema basa:vamp::vamp::laugh:

EDIT: Da, wildD-a treba jebati:vamp::vamp::vamp:
Last edited by Koko on Sun Feb 24, 2008 9:04 pm, edited 1 time in total.
Car Audio Fanatic
Club 150+, single 12"
wildD
Registered User
Registered User
Posts: 5571
Joined: Thu Feb 16, 2006 8:31 pm
Location: Marija Bistrica / zagreb (job)
Contact:

Koko's install - Daewoo Nubira '97

Post by wildD »

:lol:

pa nije tak loše...
LICE PRODAJE PICU ! ! !

Rockford Fosgate maniac

PB - 158,1dB @ 34Hz

traže se otuđene stvari,svaki info dobrodošao!!!
ROCKFORD FOSGATE
http://www.cice.com.hr/novo/index.php?topic=41833.0
wildD
Registered User
Registered User
Posts: 5571
Joined: Thu Feb 16, 2006 8:31 pm
Location: Marija Bistrica / zagreb (job)
Contact:

Koko's install - Daewoo Nubira '97

Post by wildD »

a i nisi se pohvalil da sme u čast terror-u s foruma slušali malo hardcore? :laugh:
LICE PRODAJE PICU ! ! !

Rockford Fosgate maniac

PB - 158,1dB @ 34Hz

traže se otuđene stvari,svaki info dobrodošao!!!
ROCKFORD FOSGATE
http://www.cice.com.hr/novo/index.php?topic=41833.0
User avatar
terrordrome
Registered User
Registered User
Posts: 9157
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:40 pm
Location: Rijeka

Koko's install - Daewoo Nubira '97

Post by terrordrome »

:lol:
Tako i treba!
@ Koko, stavi ti neki subač unutra, neka malo masira, yebeš bunker...:res:
Koko
Registered User
Registered User
Posts: 2187
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:56 pm
Location: Marija Bistrica, HR

Koko's install - Daewoo Nubira '97

Post by Koko »

Evo mada-faka slika:lol::

Image

Motorni prostor, malo preduga masa, ali bila je pri ruci:vamp:

Image

Prednja vrata

Image

Zadnja vrata

Image

Pojačalo

Image

Bunker

Image

Srednja konzola i HU, obratiti pažnju na pimp voltmetar, pimp switches, jedan za voltmetar, drugi za izbacivanje antene, pimp nove gumene tepihe i pimp RF privjesak iz dobrih starih vremena:vamp:

Image

Suvozačeva vrata

Image

Vozačeva vrata, zatvorena

Image

Rear fill:vamp:

Image

Rear sjedalo i rear fill:vamp::vamp:

Image

Kilometraža

Image

Suvozačeva vrata zatvorena i mali pimp problem, pretinac se neda dalje otvoriti:vamp::vamp::wallbash::lol:

Image

Daljinac i kolekcija CD-a:juju::vamp:

Image

Zadnja klupa i vrata

Image

Volan i instrumenti, pogled na voltmetar, jedino ne znam što mi je s kazaljkom okretaja, malo se zakucala:vamp::vamp::vamp:
Car Audio Fanatic
Club 150+, single 12"
Post Reply

Return to “Instalacije članova”