GB Morimoto leće sa ugradnjom

Organizirana kupovina i zicanje velikog popusta na veće količine robe
Locked
User avatar
exfreerider
Newbie
Newbie
Posts: 56
Joined: Mon Jan 29, 2007 10:46 pm
Location: Zagreb

GB Morimoto leće sa ugradnjom

Post by exfreerider »

Majstor Jens koji bi trebao biti poznat svima koji su zainteresirani za Morimoto na Myhrawebu je ponudio GB pa ako ima zainteresiranih javite se

http://sites.google.com/site/upalixenon/


Aj da vidimo za neki GroupBuy.. Prvo raspravica tu u ovom threadu, a kasnije otvorim onda GB topic i c/p zainteresirane. Slobodno se dodate pod rednim brojem.


Npr. minimalno 12 setova, bez obzira jel s ugradnjom ili bez ugradnje i bez obzira jel sa zaruljama, balastima ili bez. Znaci pod set mogu uzeti i samo par projektora (leca).

SA MOJOM UGRADNJOM

1. Cijena za ful set je 1300kn (znaci sa svim potrebnim da stvar funkcionira, ukljucujuci i okvire po izboru)

2. Set bez balasta ILI bez zarulja - 1200kn

3. Set samo projektori i ukrasni okviri po izboru (shroudsi) - 1100kn (npr. ako imate svoj H1 xenon set)


BEZ UGRADNJE

1. Kompletan set - 1150kn

2. Set bez balasta ILI bez zarulja - 1050kn

3. Set u kojem su samo projektori i okviri po izboru - 950kn


NAPOMENA 1: Morimoto D2S je verzija u kojoj je projektor malo vecih dimenzija nego H1 i mislim da nebi stao u bar 50% farova koji imaju odvojen reflektor za kratko i za dugo tako da ga preporucujem za H4 farove koji imaju jedan veliki reflektor.
OSIM toga, D2S projektor posto je nesto veci od H1 verzije, ne pasu ukrasni okviri sa H1 verzije i ima svega (mislim) 2 modela "shrouda".

NAPOMENA 2: Slike svih meni dostupnih okvira cu staviti naknadno ili u GB topic.

NAPOMENA 3: Ako se skupi 12 setova, mozda cete cekati na ugradnju i 2 tjedna jer po danu mogu odraditi jedan auto.

NAPOMENA 4: D2S verzija je 50kn skuplja u svim tockama i ako ide u H7 ili H1 far, onda je potrebno dosta prosiriti rupu od zarulje na reflektoru.

NAPOMENA 5: Na sve je 1 god. garancije

NAPOMENA 6: Zarulje svih boja su dostupne, ukljucujuci i zelenu..


OPCIJA: Moguce je naruciti i CCFL angel eyes za Morimoto i cijena za par je 150kn.

Stavio bi vremenski 2 tjedna max i jos razmisljam jel pametno staviti da se po isteku tih 2 tjedna uplati meni na racun 200kn koje naravno po ugradnji ili prodaji oduzmem. ??
Komentari?



trenutni popis u 2 dana
1. Exfeerider full set sa tvojom ugradnjom
2. Robi - full set sa tvojom ugradnjom
3. Josip - full set sa tvojom ugradnjom
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
Last edited by exfreerider on Wed Feb 01, 2012 12:46 pm, edited 1 time in total.
IcyTexx
Registered User
Registered User
Posts: 331
Joined: Fri Jan 20, 2012 1:02 am
Location: Zagreb

Odg: GB Morimoto leće sa ugradnjom

Post by IcyTexx »

Da li to vrijedi samo za D2S ili moze i H1 mini?
http://www.theretrofitsource.com/product_info.php?products_id=3181

Dal su balasti i zarulje isto Morimoto 3Five?
Last edited by IcyTexx on Wed Feb 01, 2012 3:06 pm, edited 1 time in total.
User avatar
exfreerider
Newbie
Newbie
Posts: 56
Joined: Mon Jan 29, 2007 10:46 pm
Location: Zagreb

Odg: GB Morimoto leće sa ugradnjom

Post by exfreerider »

098/609787  za sva dodatna pitanja  :respect:
User avatar
exfreerider
Newbie
Newbie
Posts: 56
Joined: Mon Jan 29, 2007 10:46 pm
Location: Zagreb

Odg: GB Morimoto leće sa ugradnjom

Post by exfreerider »

Službeni GB topic
Jens;723119 wrote:Minimalno 12 setova  da prodje GB, bez obzira jel s ugradnjom ili bez ugradnje i bez obzira jel sa zaruljama, balastima ili bez. Znaci pod set mogu uzeti i samo par projektora (leca).

SA MOJOM UGRADNJOM

1. Cijena za ful set je 1300kn (znaci sa svim potrebnim da stvar funkcionira, ukljucujuci i okvire po izboru)

2. Set bez balasta ILI bez zarulja - 1200kn

3. Set samo projektori i ukrasni okviri po izboru (shroudsi) - 1100kn (npr. ako imate svoj H1 xenon set)


BEZ UGRADNJE

1. Kompletan set - 1150kn

2. Set bez balasta ILI bez zarulja - 1050kn

3. Set u kojem su samo projektori i okviri po izboru - 950kn


NAPOMENA 1: Morimoto D2S je verzija u kojoj je projektor malo vecih dimenzija nego H1 i mislim da nebi stao u bar 50% farova koji imaju odvojen reflektor za kratko i za dugo tako da ga preporucujem za H4 farove koji imaju jedan veliki reflektor.
OSIM toga, D2S projektor posto je nesto veci od H1 verzije, ne pasu ukrasni okviri sa H1 verzije i ima svega (mislim) 2 modela "shrouda".

NAPOMENA 2: Slike svih meni dostupnih okvira cu staviti naknadno ili u GB topic.

NAPOMENA 3: Ako se skupi 12 setova, mozda cete cekati na ugradnju i 2 tjedna jer po danu mogu odraditi jedan auto.

NAPOMENA 4: D2S verzija je 50kn skuplja u svim tockama i ako ide u H7 ili H1 far, onda je potrebno dosta prosiriti rupu od zarulje na reflektoru.

NAPOMENA 5: Na sve je 1 god. garancije

NAPOMENA 6: Zarulje svih boja su dostupne, ukljucujuci i zelenu..


OPCIJA: Moguce je naruciti i CCFL angel eyes za Morimoto i cijena za par je 150kn.

GB istice za 2 tjedna tj. 14.02.2012., onda se narucuje roba i cim stigne, pocinju ugradnje.
Roba ce biti za max 2 tjedna u ZG.

Ovo su dostupni "shrouds-i"

Mini Gatling Gun
Image
By jenszg at 2012-02-01

GTI-R
Image

Graphite
Image

CCFL, ali bez ringova
Image
User avatar
exfreerider
Newbie
Newbie
Posts: 56
Joined: Mon Jan 29, 2007 10:46 pm
Location: Zagreb

Odg: GB Morimoto leće sa ugradnjom

Post by exfreerider »

medostc;723488 wrote:evo slike golfa:

Image

Uploaded with ImageShack.us
JosipGS;723599 wrote:Ja sam jučer bio kod Jensa, ugradio mi je full set (GTI-r), super je ispalo i odlično svijetli. Evo par slika...

Prije
Image

Poslije
Image
Image
Image
I trenutno stanje

1. Exfeerider full set sa tvojom ugradnjom - GTI-r shroud
2. Robi - full set sa tvojom ugradnjom - Graphite
3. Josip - full set sa tvojom ugradnjom - GTI-r shroud
4. Boro - full set sa tvojom ugradnjom - koji bude bolje pasao
5. kroky - full set sa tvojom ugradnjom - koji bude bolje pasao (jedino malo mi je problem bit bez auta al to cemo se dogovorit...)
6. toc - full set sa tvojom ugradnjom - GTI-R poklopci
7.coyot-d2s bez sijalica i balasta
8.
9
10.
11.
12.
User avatar
exfreerider
Newbie
Newbie
Posts: 56
Joined: Mon Jan 29, 2007 10:46 pm
Location: Zagreb

Odg: GB Morimoto leće sa ugradnjom

Post by exfreerider »

Može LOCK

GB prošao  :respect:
Locked

Return to “Group buy”