ip bežični telefon, koji?

Post Reply
mocart
Registered User
Registered User
Posts: 2399
Joined: Sun Jun 04, 2006 6:05 pm
Location: Požega

ip bežični telefon, koji?

Post by mocart »

Uvest ću si za koji dan t-com fiksnu ip telefoniju na jedan od brojeva koje imam u firmi. Dobit ću od njih neki fiksni žični ip telefon ali treba mi i bežični! Jel ima tko kakav prijedlog koji da bežični model uzmem (sa dvije slušalice) a da ima solidne mogućnosti uz primjerenu cijenu?
Recimo jedna od stvari koja mi je bitna je da "call lista" ima što veći broj zapisa sa detaljima, kad i kolko min...
Ako tko ima kakav prijedlog neka puca! Hvala!
__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡
mocart
Registered User
Registered User
Posts: 2399
Joined: Sun Jun 04, 2006 6:05 pm
Location: Požega

Odg: ip bežični telefon, koji?

Post by mocart »

Šta nitko nema doma IP telefoniju?
__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡
User avatar
Brucci
Administrator
Administrator
Posts: 2141
Joined: Wed Feb 08, 2006 1:48 am

Odg: ip bežični telefon, koji?

Post by Brucci »

Instaliraj si 3CX na Android mobitel ili neki drugi klijent ako koristis drugu platformu i stvar je rijesena. Rado ko' bombona ;)
mocart
Registered User
Registered User
Posts: 2399
Joined: Sun Jun 04, 2006 6:05 pm
Location: Požega

Odg: ip bežični telefon, koji?

Post by mocart »

Ma znam za to, al treba mi u firmi pošto mi za koji dan mijenjaju analogni priključak u ip... Al nema veze, pošto nitko nije imo prijedloga, naručio sam maloprije po svom neke gigasete jer mi je hića...
__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡
User avatar
walbandon
Administrator
Administrator
Posts: 7228
Joined: Fri Feb 10, 2006 6:40 pm
Location: Valbandon
Contact:

Odg: ip bežični telefon, koji?

Post by walbandon »

ja sam na poslu u hotelu slozio kompletnu telefoniju sa analognog na ip , slozis si centralu na elastixu i preko ate spojis postojece telefone , imas milijun opcija u elastixu, a listu poziva ti cuva mjesecima , godinama...
http://www.walbandon.com /// FREE AVAST --> www.walbandon.com/avast
// READ THE RULES !! or  MAKE MY DAY :)
Post Reply

Return to “Ostalo”