s kojim programom snimiti FLAC na DVD-Audio format !??

Post Reply
VooDoo
Registered User
Registered User
Posts: 1271
Joined: Sun Nov 07, 2010 2:53 pm
Location: Zagreb

s kojim programom snimiti FLAC na DVD-Audio format !??

Post by VooDoo »

Daklem

Imam Flac album npr.. SEAL  i sad preko NERO 10 si ga fino snimim na CD-Audio bez problema - nero si sam pretvori flac u audio file ( vidi se dok pretvara ) i snimi na cd-audio i to mi fino čita u autu na HU bez problema ( Pioneer 3200DVD )

e sad, ja bi htio da si snimim par albuma na DVD u obliku DVD-audio - znači poanta je da si snimim npr. 5 SEAL-ovih albuma na 1 DVD u istom formatu kak mi snima CD ali kod NERO-a je problem da on nema opciju DVD-Audio i kad FLAC stavljam u pripremu da ga snimim na DVD on ne pretvara dotični flac u audio format nego jednostavno snima flac ( kao dvd-data disk ) i onda mi HU ne čita  :-\

ima li neko da je isprobao i da zna koji program da si skinem ili kaj da radim kako bi mogao snimati čisti audio na DVD ( znači ne mp3 ili kaj-ja-znam-kaj, nego FLAC ), ili bi morao prvo konvertirati taj FLAC u neki audio ( Wav ili koji već format ) pa tek onda snimati !??  ( to bi volio izbjeć jer to mi je dodatna tlaka kod snimanja )

Hvala Hvala
DarioL
Registered user
Registered user
Posts: 705
Joined: Tue Sep 05, 2006 9:37 am
Location: Dubrovnik

Odg: s kojim programom snimiti FLAC na DVD-Audio format !??

Post by DarioL »

SonicStudio HD, koliko se sjećam može snimiti dvd-audio disk, ali ćeš svejedno Flac-ove morat raspakirat u wav, mada nema smisla se zayebavat ukoliko je Flac u 44/16, traje pun k a zvuči isto kao audio cd (od govna nemožeš napraviti pitu).
Ako imaš Seala u 96/192/24-bit flac, onda već zayebancija ima smisla...

Edit: Sonic MyDVD studio
Last edited by DarioL on Sun Jan 30, 2011 6:47 pm, edited 1 time in total.
Chip-tuning vaše jurilice :)
Informacije na PM ili na [email protected]
www.oct-tuning.com
User avatar
Fosquate
Registered User
Registered User
Posts: 127
Joined: Sun Oct 21, 2007 3:55 pm
Location: ivanić-grad

Odg: s kojim programom snimiti FLAC na DVD-Audio format !??

Post by Fosquate »

sa programom foobar2000 prebacis flac u wav format i pržiš nerom... bez gubitka kvalitete
User avatar
S0nic
Newbie
Newbie
Posts: 21
Joined: Wed Jul 10, 2013 3:43 pm
Location: Split

Re: s kojim programom snimiti FLAC na DVD-Audio format !??

Post by S0nic »

easy cdda extractor najbolji program za audio , mozes sve formate prebacivati međusobno kako god želiš
Post Reply

Return to “Ostalo”