car PC hw

Hardware - Software za izradu istih...
Sir John
Newbie
Newbie
Posts: 97
Joined: Sun Jun 17, 2007 8:12 pm

Odg: car PC hw

Post by Sir John »

da ne otvaram novu temu.

imam staro atx kućište sa atx matičnom, athlonom xp1800+, 512 rama, radeon 9200se i 80gb wd diskom.
htio bi to iskoristit za car pc.
hlađenje ću sredit, znam da se taj athlon grije ko lud, al budući da u "lađi" ima mjesta, mogu ga vrlo jednostavno smjestit i napravit dobro hlađenje ventilatorima.

ideja je da uz taj 3,5'' disk imam i cf karticu s koje bi bootao os i centrafuse, a glazbu učitavao sa diska.

e sad mi samo nije jasno kako mi je najbolje i najpametnije izvest napajanje za pc?
Last edited by Sir John on Sat Sep 25, 2010 1:32 am, edited 1 time in total.
munst0r
Newbie
Newbie
Posts: 23
Joined: Mon Dec 28, 2009 2:55 pm
Location: Zagreb/Bjelovar
Contact:

Odg: car PC hw

Post by munst0r »

Najbolje rjesenje su ATX napajanja napravljena bas za upotrebu u autima. Ona su predvidjena za rad na naponima koji se ocekuju u autima (kojih 8-30V) te imaju ugradjene kontrolere za automatsko paljenje/gasenje koje mozes fino podesavati prema vlastitim zeljama.

Evo, ovdje imas nekoliko razlicitih modela: http://store.mp3car.com/Automotive_ATX_Power_Supplies_s/22.htm
solo_x
Registered User
Registered User
Posts: 2539
Joined: Fri Feb 22, 2008 7:19 pm
Location: Zagreb

Odg: car PC hw

Post by solo_x »

solo_x wrote: daj mi recite kako bi igralo lap u gepeku i woofer? bi lap prezivio?

???????????????
munst0r
Newbie
Newbie
Posts: 23
Joined: Mon Dec 28, 2009 2:55 pm
Location: Zagreb/Bjelovar
Contact:

Odg: car PC hw

Post by munst0r »

Sigurno mu ne bi bilo ugodno uz subwoofer... a sad dal ce odma krepat il prezivjet neko vrijeme, tko zna...
Sir John
Newbie
Newbie
Posts: 97
Joined: Sun Jun 17, 2007 8:12 pm

Odg: car PC hw

Post by Sir John »

zašt bi mu sub smetao? osim disku ne vidim razloga da sub ičemu drugom smeta. nema pokretnih djelova, sve zalemljeno...
sreten
Registered User
Registered User
Posts: 277
Joined: Mon Jun 07, 2010 2:08 pm
Location: Beograd

Odg: car PC hw

Post by sreten »

recimo da bi se brzo odlemilo.  ;D
Image
Post Reply

Return to “Car-PC”