7' Tablet kao HU preporuke / sugestije

Hardware - Software za izradu istih...
User avatar
neci43
Registered User
Registered User
Posts: 365
Joined: Fri Dec 11, 2009 9:00 pm
Location: Umag

Re: 7' Tablet kao HU preporuke / sugestije

Post by neci43 »

Šta te briga za bateriju, staviš mu napajanje od auta odmah na kontakt i gotovo.

Dosta sam projekata gledao sa iPadom mini, skupo naravno ali ga spajaju na dok za punjenje koji ima i optički izlaz, spoje ga s optikom na procesor i :whistling:
Alex1
Registered User
Registered User
Posts: 2002
Joined: Tue May 29, 2007 10:11 pm
Location: Klanjec

Re: 7' Tablet kao HU preporuke / sugestije

Post by Alex1 »

briga me jedino da se baterija zbog vrućine ne napuhne ili još gore zapali. Pošto nemam procesor perverzije s optikom me ne privlače.
Audio će ići sa tableta na aux HU i sa hu na pojačala.
Prvenstveno me zanima Multimedija, 1080P, DD, DTS sadržaj i to streaming s hdd diska veličine 320GB, te da ima kolko tolko dobru zvučnu karticu, da ne pofarba previše zvuk.
Također tablet mora imati GPS, 3G modul mi je nepotreban, ako zatreba internet s mobitela se može dijelit putem wlana.

Pipo M5 recimo mi se čini da bi bio ock, ali nema GPS, jel postoji kakav modul ili nešto?
User avatar
fox
Registered User
Registered User
Posts: 154
Joined: Wed Mar 18, 2009 11:20 am
Location: Zagreb,Jarun

Re: 7' Tablet kao HU preporuke / sugestije

Post by fox »

ne valja zvuk na nijednom tabletu pogotovo preko aux , svi imaju cip za 2 lipe uključujući ipad

Sent from my T600 using Tapatalk 2
Vladimir Fočić
Alex1
Registered User
Registered User
Posts: 2002
Joined: Tue May 29, 2007 10:11 pm
Location: Klanjec

Re: 7' Tablet kao HU preporuke / sugestije

Post by Alex1 »

chip od 2 Lp ili ne, probao Pipo M5 na slušalicama i zvuči mi dobro, dok recimo probao na nekom kineskom mobitelu, zvuk je kao da slušaš kroz čašu iste slušalice, i kad pojačavaš pojačavaju se srednji tonovi samo.
User avatar
fox
Registered User
Registered User
Posts: 154
Joined: Wed Mar 18, 2009 11:20 am
Location: Zagreb,Jarun

Re: 7' Tablet kao HU preporuke / sugestije

Post by fox »

i na pipu je zvuk banana imao sam s2max koji je hardwerski isti kao m5 jedino je 8 inch-a.Jedini pomak je na archosu i nexusu kod spajanja preko usb dac-a ali ne na stock androidu Od dacova sam koristio music streamer 2 i fiio.Problem je sto se nemogu punit dok je dac spojen ,te povremeno pucanje zvuka i trokiranje.Kod windows tableta je problem sto je atom preslab pa šteka sa dacom samo nema kemije sa instalacijom.Preko konvertera hdmi na spdif možda da postoji neki bolji od kineskog koji je isto preskup cca 450-500 kn bi bilo ok samo je pitanje cijene pošto u autu ovaj kineski zuji

Sent from my T600 using Tapatalk 2
Vladimir Fočić
User avatar
fox
Registered User
Registered User
Posts: 154
Joined: Wed Mar 18, 2009 11:20 am
Location: Zagreb,Jarun

Re: 7' Tablet kao HU preporuke / sugestije

Post by fox »

sto ce ti interni gps na kinezu kad ne radi. Kupi bluetooth gps i radi da boli glava pozicionira za par sec.

Sent from my T600 using Tapatalk 2
Vladimir Fočić
Alex1
Registered User
Registered User
Posts: 2002
Joined: Tue May 29, 2007 10:11 pm
Location: Klanjec

Re: 7' Tablet kao HU preporuke / sugestije

Post by Alex1 »

Nazalost nemogu isprobat u autu, najbolje što sam mogao je probati na svojim slušalicama u dućanu. Nemoj se ljutiti, ali možda si ti prezahtjevan. Ja ionako 99% slušam 320kbps mp3ce. Bluetooth gps je u planu.
inaće imam kineski brand mobitel, gps radi savršeno. platio sam ga puno manje nego što košta neki razvikani poznati brand sličnih specifikacija.
User avatar
fox
Registered User
Registered User
Posts: 154
Joined: Wed Mar 18, 2009 11:20 am
Location: Zagreb,Jarun

Re: 7' Tablet kao HU preporuke / sugestije

Post by fox »

ma za slusalice je ok ,ali kad se spoji na radio pa na pojacalo dok se puni zuji,što se tice gps-a znam da ak imas srece radi i na nekim kinezima ,al eto primjerice na flaying f600 treba mu 10 min za poziciju istina nekad ju odradi i za 10 sec al obicno ovo drugo.

Sent from my T600 using Tapatalk 2
Vladimir Fočić
Post Reply

Return to “Car-PC”