Snimanje zvuka tipa audio nadzor, 0-24h...

Aplikacije, igre, ...
Post Reply
mocart
Registered User
Registered User
Posts: 2399
Joined: Sun Jun 04, 2006 6:05 pm
Location: Požega

Snimanje zvuka tipa audio nadzor, 0-24h...

Post by mocart »

Trebam neku ideju kako jednostavno riješiti snimanje, digitaliziranje, pohranjivanje i jednostavno preslušavanje snimljenog materijala. Nešto kao video nadzor ali u ovom slučaju samo audio.
U prostoriji, u kojoj treba riješiti takav sistem, postoji komp i mreža. Razmišljao sam dakle komp i mic upotrijebiti hao hardver i nać/kupit/napravit program koji bi snimao sve u radnu memoriju i nakon svakih sat vremena sejvao to kao mp3 fajl na mrežni disk. Radi lakše manipulacije bilo bi dobro da naziv datoteke bude tipa 2013-02-09-10 (godina, mjesec, dan, sat), dakle da nedođe zbrka pri pregledavanju i sortiranju.
Jel ima tko kakvu ideju kako to riješit?

Možda ima kakvo gotovo hardversko rješenje na tržištu, no ono što ja želim, tiče se zapravo samo softvera.
__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Odg: Snimanje zvuka tipa audio nadzor, 0-24h...

Post by denister »

mocart wrote: Možda ima kakvo gotovo hardversko rješenje na tržištu,
hardverski ima riješenje, npr. imam dvije snimalice koje snimaju na HD koje su namjenjene za video nadzor, ali isto tako snimju i zvuk i to kad je tišina onda ne snimaju, čak se može i podesiti i na koliko db da se uključi snimanje, a za sw riješenje je postojao program, samo eto zaboravio sam kako se zove,ali ako nađem javim ti...
Image
mocart
Registered User
Registered User
Posts: 2399
Joined: Sun Jun 04, 2006 6:05 pm
Location: Požega

Odg: Snimanje zvuka tipa audio nadzor, 0-24h...

Post by mocart »

Ok fala unaprijed! Bilo koja info je dobrodosla...
__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡
Ćale
Registered User
Registered User
Posts: 356
Joined: Mon Aug 16, 2010 10:34 am
Location: Split
Contact:

Odg: Snimanje zvuka tipa audio nadzor, 0-24h...

Post by Ćale »

snimanje audio zapisa a da druge osobe nisu upoznate s tim ti je zakonom zabranjeno pa pazi sta radis
► Play ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ repeat!!!
mocart
Registered User
Registered User
Posts: 2399
Joined: Sun Jun 04, 2006 6:05 pm
Location: Požega

Odg: Snimanje zvuka tipa audio nadzor, 0-24h...

Post by mocart »

Da? Pa ako se radi samo o tom da treba prvo upoznat ljude onda samo smislim neku naljepnicu upozorenja na ulazna vrata. Nije da zelim tajno provodit takve radnje.
__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡
Post Reply

Return to “Software”