cd/dvd recover?

Procesori, matične ploče, HDD, i sve ostalo...
Post Reply
mocart
Registered User
Registered User
Posts: 2399
Joined: Sun Jun 04, 2006 6:05 pm
Location: Požega

cd/dvd recover?

Post by mocart »

Pozdrav svima koji čitaju!

Naišao na problem pa me zanima šta ljudstvo misli...
Naime, imam jedan prženi dvd sa slikama od fotića koji je vjerovatno "pukao" pri prženju (pred kraj, kolko vidim). Isobuster (s kojim sam jednom uspio vratiti podatke na slično sje... dvdu) očitava blank dvd i nemogu ništa napravit.
Eto dakle, molim mišljenja s čim pokušati to pročitati, hvala unaprijed!
__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡
kockaboy
Registered User
Registered User
Posts: 616
Joined: Thu Oct 12, 2006 1:43 pm
Location: vukovar
Contact:

Odg: cd/dvd recover?

Post by kockaboy »

probaj ocitat u vise razlicitih dvd citaca, ja imam jedan cd koji cita samo przilica koja ga je sprzila, ostali vide prazan cd iako se jasno vidi okom narezano na njemu 300-400mb
mocart
Registered User
Registered User
Posts: 2399
Joined: Sun Jun 04, 2006 6:05 pm
Location: Požega

Odg: cd/dvd recover?

Post by mocart »

Hmm, pa mislim da bi morao imat u staroj kanti pržilicu s kojom je i napravljen dvd. Baš me zanima šta će ona reć.
Nije mi se još desila takva situacija da neki oće a neki neće. Eto nadam se da ću takvu situaciju sada prvi puta i vidjet... Tnx na prijedlogu!
__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Odg: cd/dvd recover?

Post by denister »

probaj sa alkoholom napraviti image, pa presnimi na drugi dvd...meni je tako uspjelo iako je isto očitavao kao blank dvd, ali u alkosu je napravio image i spasio sam nešto tj. više nego nešto ;)
Image
Post Reply

Return to “Hardware”