Miš

Procesori, matične ploče, HDD, i sve ostalo...
Post Reply
User avatar
Charlie
Registered User
Registered User
Posts: 1513
Joined: Sun Feb 12, 2006 9:47 pm
Location: VG

Miš

Post by Charlie »

Ovak posto provodim dosta vremena za kompom....zelio bi kupiti neki fini mis ;D starog misa mi je pun k...znaci neki koji jebeno lezi u ruci...i da je bezicni...itd...

ovaj mi se fuul svida ali je prilicno skup :lol: http://not.hr/index.php/Recenzije/Logitech-MX-Air.html

e sad pitanje dali ima netko nekakav popust negdje ili prijedlog za neki ultimate mis...
wildD
Registered User
Registered User
Posts: 5571
Joined: Thu Feb 16, 2006 8:31 pm
Location: Marija Bistrica / zagreb (job)
Contact:

Odg: Miš

Post by wildD »

ja na poslu i doma imam od logitecha rx 250 s tim da sam 8-9 sati na poslu na kompu i za tih 150kn kolko košta je odličan,probaj naći tak nešto bežično,a nema podloge na kojoj ne radi
LICE PRODAJE PICU ! ! !

Rockford Fosgate maniac

PB - 158,1dB @ 34Hz

traže se otuđene stvari,svaki info dobrodošao!!!
ROCKFORD FOSGATE
http://www.cice.com.hr/novo/index.php?topic=41833.0
User avatar
Nagluh
Registered User
Registered User
Posts: 1189
Joined: Wed Jul 23, 2008 8:18 pm
Location: Zagreb

Odg: Miš

Post by Nagluh »

Mislim da je bilo koji MX dobar izbor. Imam MX 1000 već par godina, od kad je izašla prva serija i radi odlično. Problemi su kao i kod svih bežičnih prisutni samo u brzim igrama. Za sve ostalo   :respect:
Matt
Registered User
Registered User
Posts: 1170
Joined: Fri Feb 10, 2006 11:39 am
Location: Veliko Trgovišće

Odg: Miš

Post by Matt »

Ako ne želiš bacati previše novaca uzmi provjereno. Logitech MX 518. Al opet tu dolazi i Razer sa svojim modelima. Imaš cijelu raspravu na pcekspertu.
MX je dosta dugo na tržištu al za te pare još uvijek pruža jako puno. Imam ga godinu dana i do sad nikakvih problema.
Svi elektronicki uredaji rade na bijeli dim!
Kad dim izade uredaj vise ne radi!!!
User avatar
dabar
Newbie
Newbie
Posts: 56
Joined: Thu Oct 02, 2008 7:13 pm
Location: Kaštela

Odg: Miš

Post by dabar »

Matt wrote:...Logitech MX 518.


potpis za 518-ku. taj miš ja mislim da još nije otiša na reklamaciju  :lol:

ali razer-a ostavi napaljenim 12goišnjacima koji vole da sve svjetluca oko njih, za ruku
niti malo stvoreni, ali ih je fino vidit. nemoj se opeć ka i ja ;)

:lol: :lol:
User avatar
Charlie
Registered User
Registered User
Posts: 1513
Joined: Sun Feb 12, 2006 9:47 pm
Location: VG

Odg: Miš

Post by Charlie »

I ja sam cuo da je mx 1000 odlican, ali sad je doso novi model mx 1100 koji nema punjac. Zanima me kolko traju te baterije (govorim o misevima koji nemaju punjace). I dal ima kakav battery indicator ili tak nes, jer nebi volio da mi nestene baterije usred igre pa da ga bacim u monitor od nervoze.

jer kolko vidim samo MX Revolution i Mx Air imaju punjace
Last edited by Charlie on Tue Dec 23, 2008 3:55 pm, edited 1 time in total.
Matt
Registered User
Registered User
Posts: 1170
Joined: Fri Feb 10, 2006 11:39 am
Location: Veliko Trgovišće

Odg: Miš

Post by Matt »

A ti bi fensi šmensi miša. Po meni totalno bespotrebno i bacanje novaca, al ako te air toliko privlači kupi ga i obavezno iznesi dojmove.
Svi elektronicki uredaji rade na bijeli dim!
Kad dim izade uredaj vise ne radi!!!
User avatar
Nick
Registered User
Registered User
Posts: 3342
Joined: Wed Jun 25, 2008 5:47 pm
Location: Zagreb

Odg: Miš

Post by Nick »

Također potpisujem za Logitech MX 5xx seriju. Imam ga već par godina i dalje radi kao i prvog dana. Najviše mi se sviđa podosta tipki uokolo, dobro raspoređenih, na koje se lako navikne. Te iste tipke mi uistinu fale kad kod dođem na koji drugi komp.
User avatar
mRo
Registered User
Registered User
Posts: 188
Joined: Tue Mar 18, 2008 8:10 pm
Location: Zagreb

Odg: Miš

Post by mRo »

imam razer-a na poslu i doma mx revolution, i da... bolestan sam na miseve, jer dnevno provedem preko 10 sati na kompu i isto tako sam zelio imat dobar neki...
mx revolution je odlican, automatski kotacic radi super posao, plus jos tipke sastrane i onaj polukotacic je stvarno funkcionalan, ergonomija odlicna (naravno desnjak), u potpunosti preporucam taj mis

razer lachesis, ak zelis strgat ruku na misu, slobodno uzmi :) uglavnom ergonomija je 0
e, ali dolazi druga strana price koja se tice senzora... meni je predobro imat tako precizan mis posto puno manje pokreta rukom imas, bez da gubis na preciznosti (4000 bolesno, ja koristim 2000dpi)... za igre neznam, nisam ulazio u te fore kasnjenja signala, tak da neznam... kad bi mx revolution imao senzor od razera, mislim da bi to bio mis stoljeca :)

ak ne trebas punjac, onda bilo koji od mx serije preporucam, imao prije jedan i isto odlicno radio
Post Reply

Return to “Hardware”