Spajanje LCD-a i laptopa (HDMI)

Procesori, matične ploče, HDD, i sve ostalo...
Post Reply
User avatar
Outlaw
Registered User
Registered User
Posts: 4181
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:10 pm
Location: Zagreb
Contact:

Odg: Spajanje LCD-a i laptopa (HDMI)

Post by Outlaw »

VGA na DVI I (A) postoji za kupit. npr http://www.links.hr/index.php?option=artikl&id_kategorija=2003&id_artikl=200.300.010

Ovi gore BLUE GREEN I RED su ti analogni pinovi. Ali na HDMI oni nemaju gdje ici. Zato ni nema takav adapter za kupit. Nego samo DVI D na HDMI koji nema ove analog pinove na konektoru uopce.
lepi777
Registered User
Registered User
Posts: 101
Joined: Sun May 24, 2009 8:19 pm
Location: Jadranovo

Odg: Spajanje LCD-a i laptopa (HDMI)

Post by lepi777 »

Vidim da si na dobrom putu da pstaneš vga stručnjak, uskoro čemo te pitata savjet samo naprijed i sretno u pronalaženju odgovora.
Vidim da brzo upijaš i kužiš neke stvari ali mi nije jasno zašto si kupio tv-e bez malo istraživanja...
User avatar
Outlaw
Registered User
Registered User
Posts: 4181
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:10 pm
Location: Zagreb
Contact:

Odg: Spajanje LCD-a i laptopa (HDMI)

Post by Outlaw »

A to je sasvim druga prica LOL Krenuli kupit plazmu dvoumeci se izmedu jednog panasonica i samsunga... I onda u ducanu vidjeli LGa tog, curi se svidio, bio najjeftiniji, prodavac rekao da je best buy za tu lovu i kupili. A nije mi palo na pamet pogledat konektore. Sto sam naravno na svima prije radio. A ono kao novi model jos bla bla, nije mi palo ni na kraj pameti da ce imat tako lose konektore. Niti sam prije ni na jednom (koje sma gledao LOL) vidio tako malo konektora.


Nazad na temu... Najbolje sto sam nasao je onaj DIY VGA na scart. Ma da i on ne radi navodno uvijek. Jednom kad cu imat vremena cu probat to napravit pa sto bude. A zasad nek radi preko s-videa i bok.

EDIT: i naravno konvertori s VGA na HDMI od 50E na gore izvana
Last edited by Outlaw on Fri Sep 25, 2009 3:00 pm, edited 1 time in total.
Post Reply

Return to “Hardware”