Koju grafičku karticu?

Procesori, matične ploče, HDD, i sve ostalo...
stole
Registered user
Registered user
Posts: 897
Joined: Thu Feb 16, 2006 11:10 pm
Location: RIJEKA

Koju grafičku karticu?

Post by stole »

reci do koje love mislis ic...za komplet :)
MY DRINKING TEAM HAS A PROBLEM WITH RUGBY
vlatko

Koju grafičku karticu?

Post by vlatko »

letat po zagrebu u potrazi za komponentama mi se baš i ne da nemam vremena a i ako što rikne uvijem mi je bolje ić udavit nekoga u karlovcu neg tamo ko zna gdje
stavio link u bookmarkse i čekam sam €€€ i onda akcija
vlatko

Koju grafičku karticu?

Post by vlatko »

[QUOTE=stole]reci do koje love mislis ic...za komplet :)[/QUOTE]

kištra bez pržilice i floppy-a :-) 4500kn
denister
Moderator
Moderator
Posts: 16927
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:32 am
Location: Hreljin

Koju grafičku karticu?

Post by denister »

za tu lovu možeš imati čudo....
Image
vlatko

Koju grafičku karticu?

Post by vlatko »

to i tražim :D
butcher

Koju grafičku karticu?

Post by butcher »

[QUOTE=acey]Nije da pljujem ekipu :vamp: ali lijepo odi na usenet na grupu hr.comp.hardver, tamo objasni svoje afinitete, pretenzije i kolicina love koju mislis spiskati i strucna ekipa ti bude slozila mrak masinu.

A kad budes nasao potencijalne komponente odi na http://www.nabava.net i malo si iskompariraj cijene pa parcijalno kupuj. Jest da je zajebancija ici po ZG od jednog prodajnog mjesta do drugog, da ne pricam koliko se vremena i benge spicka, ali u konacnici kad se sve zbroji i oduzme mozes finu ustedu spremiti u dzep.[/QUOTE]

Bad idea!
Kolko živaca i benzina se izgubi na takvu kupnju racunala je nezamisliva!
Nedaj bog da ti nešto zašteka, pa da moraš rastavljati kantu, ili furati kantu od trgovine do trgovine.
Ovako ako što zašteka uzmeš kantu i odfuraš ju samo u jednu trgovinu i mirne duše ih možeš zahebavati!
A da ti počne proc štekati, pa ga odvedeš u links a tamo ti vele da ti ne valja matična koju si kupio u HGshrotu ili gammi, pa memorija u vemilu..... i tako...

hardwer news grupe su postale odlagalište otpada!
kill
Registered User
Registered User
Posts: 6834
Joined: Fri Feb 10, 2006 2:27 pm
Location: Rijeka

Koju grafičku karticu?

Post by kill »

Nebih se slozio.

U 4 konfiguracije slozene tako, kupovanjem novih komponenti po principu best buy u raznim trgovinama, NIKAD mi nista nije riklo, pa da sam trebao trazit garanciju.
FIAT Tipo 2.0 16v ie
zwer
Registered User
Registered User
Posts: 540
Joined: Sat Feb 11, 2006 1:19 pm
Location: Gradec
Contact:

Koju grafičku karticu?

Post by zwer »

[QUOTE=vlatko]Koju grafičku karticu uzeti, isključivo za igrice, vidim šarena je ponuda oko mi zapelo na GF Gainward BLISS 7900GS, 512MB za 1800kn
Ne mogu više sa ovom svom grafičkom pokrenuti igre tipa oblivion i sl. a kamoli raven shield.[/QUOTE]


evo bas tu karticu imam i prezadovoljan sam. pokrecem sve igre na max detaljima na 1024*768... sve stock, bez clockanja, a ak se stavi neki bolji hladnjak da se clockat do jaja...

http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=34406

moja preporuka!! ne zato sto ju imam vec zato sto je stvarno ok...
zwer
Registered User
Registered User
Posts: 540
Joined: Sat Feb 11, 2006 1:19 pm
Location: Gradec
Contact:

Koju grafičku karticu?

Post by zwer »

molim nekog da ovaj post obrise...
Last edited by zwer on Mon Apr 16, 2007 7:49 pm, edited 1 time in total.
zwer
Registered User
Registered User
Posts: 540
Joined: Sat Feb 11, 2006 1:19 pm
Location: Gradec
Contact:

Koju grafičku karticu?

Post by zwer »

[QUOTE=butcher]Bad idea!
Kolko živaca i benzina se izgubi na takvu kupnju racunala je nezamisliva!
Nedaj bog da ti nešto zašteka, pa da moraš rastavljati kantu, ili furati kantu od trgovine do trgovine.
Ovako ako što zašteka uzmeš kantu i odfuraš ju samo u jednu trgovinu i mirne duše ih možeš zahebavati!
A da ti počne proc štekati, pa ga odvedeš u links a tamo ti vele da ti ne valja matična koju si kupio u HGshrotu ili gammi, pa memorija u vemilu..... i tako...

hardwer news grupe su postale odlagalište otpada![/QUOTE]

a sa ovim postom se nikako nebih slozio!! pa od uvijek tako imam komp, svaka komponenta na svom racunu... i ako ikad ista bude uzmes to i odneses tamo... osim ako si tuljan i neznas ni sam sta ti je crklo, onda hebiga...

a kaj se tice gotove konfe, fino u hg spotu jos i kupis ono kuciste sa ručkom gore, šta misliš zašto, jer su unapred predvidili da ćeš hodat po servisima... pa da ti je lakše nosit... doneseš kantu i naravno min 1 dan si bez nje, i onda drugi dan dodes po nju i odes doma i opet sve isto i onda moras ponovo ali taj drugi put sa olovkom i papirom objasnit šta je kvar...

zato lijepo kupis sve u komadima i znas na cemu si... a ne da ti strpaju unutra proc 5200+ a memorija i ploca takve da taj proc ni do pola ne mozes iskoristit...
butcher

Koju grafičku karticu?

Post by butcher »

Ne znam mnogo ljudi koji skeširaju 6-7 somova samo za kantu bez ikakvih periferija sa cash lovom!
Pa je to i jedno od najlakših riješenja kad hočeš nešto pošteno a imaš love da to otplačuješ samo na rate.
Tko ima dat 2 do 3 soma ili više za grafu i proc mislim da mu je svejedno dal bude otišao u milli ili links.

A kolko sam znao kombinirati da složim konfu sa komponentama jednog proizvojalca pa se 3 dana jebavo jer ovaj nema tu grafu a onaj matičnjavu, memorija stiže za 5 do 10 dana i tako ti to ide....

A da ne pričam kak su trgovine u zagrebu sve jedna do druge, pa nema šanse da izgubim vremena, živaca i benzina!

Doma složim konfu, pogledam koja trgovina ima dostupne sve konponente, po potrebi korigiram, usporedim cijene, složim i pošaljem naruđžbu, idući dan dođžem po to i u 14:00 XP sa svim potrebnim popratnim programima je gore!!!

To su moja iskustva.
Post Reply

Return to “Hardware”