D/A converter list

Post Reply
G@RO
Registered User
Registered User
Posts: 1989
Joined: Tue Sep 12, 2006 1:17 am
Location: Zagreb, Gornji Stupnik
Contact:

D/A converter list

Post by G@RO »

vazno je imati dobar cip, ali jos vaznije je kako je on implementiran u sklop. itekako je vazno kako je pcb izveden i koje su komponente ugradjene. hocu reci da player sa dobrim cipom moze zvucati losije nego onaj koji ima nesto losiji, a bolju izvedbu odnosno da gledanje samog cipa nije mjerilo kvalitete.
Last edited by G@RO on Thu Nov 08, 2007 12:44 pm, edited 1 time in total.
Pozdrav!
G@RO
Zeljko_M
Registered User
Registered User
Posts: 2725
Joined: Thu Sep 21, 2006 2:43 pm
Location: Rijeka

D/A converter list

Post by Zeljko_M »

pocni od AYA daca!
Heroji nisu umrli, to je samo zabluda,
oni zive vjecno u gradu palih andjela!
Zeljko_M
Registered User
Registered User
Posts: 2725
Joined: Thu Sep 21, 2006 2:43 pm
Location: Rijeka

D/A converter list

Post by Zeljko_M »

Koji si ti papak :)
Jebe* covjeka kojeg se neda nagovorit! lol

Slozio sam isti za jednog decka iz Rijeke.
Mislim da je to prvi u RH od te verzije koju je g.Pedja napravio..
Ukratko garo ti ima isti. Ako ga ne poslusas kod njega, ja cu ga posudit i donijet ti.
Normalno, cevapi, pifo i picke ces ti organizirat!
Heroji nisu umrli, to je samo zabluda,
oni zive vjecno u gradu palih andjela!
G@RO
Registered User
Registered User
Posts: 1989
Joined: Tue Sep 12, 2006 1:17 am
Location: Zagreb, Gornji Stupnik
Contact:

D/A converter list

Post by G@RO »

To nije bio prvi. ima ih jos nekoliko ali u svakom slucaju u Hrv ih je toliko da se moze izbrojati na prste jedne ruke. Ovaj koji si ti slozio za Nikicu nije tako dobar kao moj Dac. nije da se hvalim ali Nikica se nije potrudio oko nekih bitnih stvari kod tog DAC-a. naravno to nema veze s tobom da ne mislis da ovo ide tebe. moj jos nije u potpunosti slozen ali kada bude bit ce prava pila i usudio bi se slobodno reci jedna od boljih.
Last edited by G@RO on Thu Nov 08, 2007 4:45 pm, edited 1 time in total.
Pozdrav!
G@RO
Zeljko_M
Registered User
Registered User
Posts: 2725
Joined: Thu Sep 21, 2006 2:43 pm
Location: Rijeka

D/A converter list

Post by Zeljko_M »

Ako god okrenes to je ostra pila.
Oko 3k kn su Nikicu dosli dijelovi i za te jadne kunice nemores kupiti niti pola dobrog CD playera!
Right?
Heroji nisu umrli, to je samo zabluda,
oni zive vjecno u gradu palih andjela!
G@RO
Registered User
Registered User
Posts: 1989
Joined: Tue Sep 12, 2006 1:17 am
Location: Zagreb, Gornji Stupnik
Contact:

D/A converter list

Post by G@RO »

daleko od toga da nije. ja ga nisam usporedjiavo s nekim boljim cd-playerima ali oni koji jesu kazu da je AYA u rangu CD-playera od cak par soma eura.
evo sad sam bas mijenjao DAC i Marantza i Marantz je dosadan za slusat u usporedbi s AYA-om.
Da sam npr. te novce ulozio u skuplje drivere za neke nove zvucnike pomak bi zasigurno bio veci s obzirom na sadasnje stanje ali niti jedan zvucnik mi ne bi mogao iscupati iz CD-a ovakvu muzikalnost i detalje tako da je ovo stvarno dobro ulaganje, a novi zvucnik ce kad tad doci.
oni koji su slusali sadasnji setup kod mene Marantz-AYA-Gamp-GTL kazu da svira super, a i ja sam napokon velikim djelom zadovoljan nakon dugo vremena. Prije sam imao zamjerku na srednje, a sada prakticki nemam uopce zamjerke s obzirom da je isti sustav podignut na jedan nivo vise u svim aspektima zvuka
Pozdrav!
G@RO
Post Reply

Return to “Recenzije uređaja”