B-net Total TV ili MaxTv Sat???

Post Reply
f@zo
Newbie
Newbie
Posts: 27
Joined: Mon Mar 08, 2010 8:09 pm
Location: Umag

B-net Total TV ili MaxTv Sat???

Post by f@zo »

Situacija je ovakva;
U petak mi je bio majstor koji instalira za B-net i postavio dva recievera u SD kvaliteti.Uređaji imaju samo scart izlaze preko kojih je slika KATASTROFALNA, boje su mutne,slika ispikselizirana pogotovo kod bržih scena, ukratko iritirajuča.
Mene sad zanima dali ima netko HD recievere od B-neta i kakva je slika sa tim uređajima na HD televizorima 40"-50".
Isto tako me zanima kakva je situacija sa MaxTv Sat, kakve oni imaju uređaje i kakva je kod njih kvaliteta slike, jer jedno je sigurno da ja ove recievere neču zadržatiniti mi pada na pamet plačati dvije godine pretplatu za takvo nešto.
Nadam se da mi netko može pomoći a isto tako neka članovi znaju šta ih očekuje od B-netovih SD recievera.
User avatar
fox
Registered User
Registered User
Posts: 154
Joined: Wed Mar 18, 2009 11:20 am
Location: Zagreb,Jarun

Odg: B-net Total TV ili MaxTv Sat???

Post by fox »

Ja ti mogu reć da je meni B-net katastrofa slika užas osim na hrt1,2,rtl i nova koji su digitalni.Osim slike i ton je nekih 75% lošiji na tim programima .U varijanti proširene digitalne opcije nešto bolje ,ali meni se slika raspadala i ponekad su se gubili neki programi (HD kvalitetu zaboravi ).Meni na samsungu i panasonicu od hd slike niti h.
Sad sam prešao na h1tv koji je nešto bolji bar u mom slučaju u slici i jedno deset puta u tonu (ovisi o programu neki se čuju bolje neki lošije,ali još uvijek bolje nego na b-netu)Problem je bio prvih par dana slika je dosta prekidala i gubila se ,sada je sve ok osim na dva kanala gdje i dalje dolazi do prekidanja slike na momente. Što se tiče interneta na h1tv net mi radi puno bolje .Makar je sporiji(4mbit naprama 8mbit) brže otvara stranice i ne događa mi se da se prekida veza što je bilo pod normalno na B-netu.
Što se tiče h1tv koristim ga tek mjesec dana tak da uzmi to sa rezervom vidjet cemo kako ce bit dalje .
I b-net je prvo vrijeme kad sam ga uzeo radio dobro valjda je previše priključaka pa nemaju svi isti protok .
Vladimir Fočić
f@zo
Newbie
Newbie
Posts: 27
Joined: Mon Mar 08, 2010 8:09 pm
Location: Umag

Odg: B-net Total TV ili MaxTv Sat???

Post by f@zo »

Hvala na odgovoru i savjetu ali H1TV nudi tv kroz žicu što mi ne odgovara radi loše telefonske linije.
Ono što mene zanima je satelitska televizija i tko kod nas nudi najkvalitetniju sliku.
VooDoo
Registered User
Registered User
Posts: 1271
Joined: Sun Nov 07, 2010 2:53 pm
Location: Zagreb

Odg: B-net Total TV ili MaxTv Sat???

Post by VooDoo »

ja imam B-net več godinama i slika mi je bila odlična i na SD receiveru i sad na HD-u di je još dosta bolje naravno, o HD kanalima da ne pričam ( History ch P.L. itd su san snova ), ja imam i internet preko njih koji isto savršeno radi,, tako da samo rječi apsolune pohvale  :respect:

ja u 5 godina kaj ga ja imam u svom stanu i minimalno toliko kaj je bio dolje kod staraca ( znači 10 godina ) nikad nije ni jednom se smrznula slika, bio prekid ili bilo kakva greška -- pa eto i druga strana priče  :respect:
audio3
Posts: 8
Joined: Sat Jul 07, 2012 11:24 am
Location: split

Odg: B-net Total TV ili MaxTv Sat???

Post by audio3 »

@ VooDoo

ovdje se prica o satelitskoj platformi,a ne kabelskoj :)
f@zo
Newbie
Newbie
Posts: 27
Joined: Mon Mar 08, 2010 8:09 pm
Location: Umag

Odg: B-net Total TV ili MaxTv Sat???

Post by f@zo »

Upravo kao što je rekao audio3 ja pitam za satelitsku televiziju,pošto mi tu nemamo kabelsku a internet mogučnosti su ograničene, pogotovo za dva recievera.
User avatar
Fosquate
Registered User
Registered User
Posts: 127
Joined: Sun Oct 21, 2007 3:55 pm
Location: ivanić-grad

Odg: B-net Total TV ili MaxTv Sat???

Post by Fosquate »

Ja sam bio korisnik b-neta total tv-a i reciveri su im totalna koma,slika totalno zrnasta,čak nemaju niti hdmi izlaz! i prošli tjedan je isteklo 24mjeseca,nazovem ih i kažem da hoću raskinuti jer su istekle 2 godine,kaže lik spakirajte reciver i karticu i to nam vratite... spremim ja to,platim poštarinu 20 i nešto kuna,i za par dana me zove ženska da još moram 2 mjeseca plaćat pretplatu?? kao prva 2 mjeseca su mi bila besplatna,pa sad moram plaćat pretplatu 26 mjeseci... LOPOVI TEŠKI!! S tim da su na pola ugovora podigli cijenu pretplate jer je total tv prodan b-netu... LOPOVLUK TEŠKI!!
Last edited by Fosquate on Fri Nov 16, 2012 9:54 pm, edited 1 time in total.
jurazg
Registered User
Registered User
Posts: 121
Joined: Sat Feb 04, 2012 11:56 am
Location: Zagreb

Odg: B-net Total TV ili MaxTv Sat???

Post by jurazg »

Bit ce ti akcije sada neke za Max TV sat pa nazovi sluzbu pa pitaj
Fia
Registered User
Registered User
Posts: 529
Joined: Mon May 26, 2008 12:48 am
Location: Split

Odg: B-net Total TV ili MaxTv Sat???

Post by Fia »

Ma B.net je daleko najlošiji operater... najgora slika i usluga..
U startu se pare najjeftinij al kad platiš sve šta ti treba ispadne daleko naj skuplji...osnovni paket nema nista ima pola programa nema ni bežični ruter ni nista...plača se ruter plača se risiver sa HDMIom plačaju se dodatni programi gdje dobijes sta ostali imaju seriski ja za 190kn na iskonu dobijem ko B.net za 265kn (tv+net+ruter+hdmi+dodatni programi)
Znam da je ovo tema za satelit al me naprosto isprovocirao post VooDoo... koji priča teške gluposti ja sam koristio skoro sve operatere u različitim stanovima tako da znam šta govorim.. i sve sam ih koristio duže vremena.
Imao sam prvo MAXtv pa onda Optimu.. pa sam se preselio pa sam imao B.net i sad sam se prebacio na iskon... i oni po meni imaju najbolji omjer uloženo dobijeno.. za 190kn dobiješ TV + internet i sve sta ti treba...
Last edited by Fia on Fri Nov 16, 2012 10:22 pm, edited 1 time in total.
the_bebe
Registered User
Registered User
Posts: 397
Joined: Sun Nov 20, 2011 3:29 pm
Location: Rijeka-Sušak

Odg: B-net Total TV ili MaxTv Sat???

Post by the_bebe »

B-net za svaku preporuku...slika super a brzina neta newerowatna... :respect:
Driving fast is for a particular time and place. I can do it, I just only do it occasionally because I'm a gentleman!
User avatar
jiva
Registered User
Registered User
Posts: 1883
Joined: Sat Jun 06, 2009 10:25 am
Location: Karlovac

Odg: B-net Total TV ili MaxTv Sat???

Post by jiva »

a evotv? to sada kreče preko pošte
kada zažmiriš i zaželiš nešto a ono šipak....to je znak da te Bog ignorira
VooDoo
Registered User
Registered User
Posts: 1271
Joined: Sun Nov 07, 2010 2:53 pm
Location: Zagreb

Odg: B-net Total TV ili MaxTv Sat???

Post by VooDoo »

2Fia - ja pričam gluposti !??!? 

gledaj ja imam vec godinama B-net i trenutno imam osnovni+prošireni+muzički+HD+bežični rooter+flat i to sve iznosi 270kn, slika mi je savršena, veza brza i kaj je najbinije nikad se nije desilo da je prekidalo ko maxtv i ostali,, sa HD kanalima se dobije i bolji receiver koji ima HDMI i meni doma svi kanali imaju odličnu sliku osim HD koji imaju fenomenalnu...

e sad pošto sam to napisao i prvi put ondane znam kaj serem, ako hočeš slikat cu ti račun ili hočeš kod mene doma doc pa se uvjeriti ??

a ti imaj kog hočešali pošto često mjenjaš kao što si napisao onda vidim koliko si zadovoljan, ja imam vec4-5 godina b-net od kad sam u svom stanu a prije sam imao kod staraca isto bnet i bio je savršen !!

a i ne znam čime sam te ja to mogao isprovocirati - daj si mazni neki praksiten ili zaldiar pa si gledaj iskon uz "darkića"
User avatar
stankowski
Newbie
Newbie
Posts: 28
Joined: Sat Aug 16, 2008 6:31 pm
Location: zagreb

Odg: B-net Total TV ili MaxTv Sat???

Post by stankowski »

woodoo jel ti opče prićaš o SATELITSKOJ b-net tv?
ja ju imam par dana, slika je koma...i ja se pitam dal se nešto dobije sa hd receiverom, jel ima itko?
sonny
Registered User
Registered User
Posts: 3615
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:30 pm
Location: Rijeka/Gorsky kotar
Contact:

Odg: B-net Total TV ili MaxTv Sat???

Post by sonny »

Voodoo, opet si krenuo.. ;)

A da tek vidite kakve p******** ima cura s max-tv satelitskom....
Da je na kraju prisiljena raskinuti ugovor i platiti administrativne troskove, naravno...
A sve zbog neispravnih lnb-a koje gospoda uopce ne zele doci zamijeniti...
Odnosno, doci ce ih zamijeniti, ali ih naravno treba platiti :D
I to ne malo, naravno
Last edited by sonny on Sat Nov 17, 2012 10:10 am, edited 1 time in total.
Image
VooDoo
Registered User
Registered User
Posts: 1271
Joined: Sun Nov 07, 2010 2:53 pm
Location: Zagreb

Odg: B-net Total TV ili MaxTv Sat???

Post by VooDoo »

Ups  :D

Nisam ni skuzio da se radi o satelitskoj, ja imam kabelsku - sorry moja greska onda  :respect:

Inace ako vam je slika koma a potpisali ste ugovor sa bilo kim od providera onda ih nazovite i recite da ili neka to rjese odmah ili cete raskinut ugovor jer je ugovor potpisan obostrano i to na nacin da cete vi placati za njihovu uslugu a oni da ce vam isporuciti obecanu sliku i brzinu !!

Eto to posaljite mailom na odgovarajucu adresu i nazovite, ako nista ne naprave onda direkt u upravu pa deranje - mom kolegi su prije par godina rekli ( nakon kaj ih je tak isprepadao ) da ako ne isprave da mu vise nece naplacivati i tako vec godinama ne placa :)

Eto ponavljam, ugovor se potpisuje obostrano tako da ako ste vi duzni placati onda su oni duzni isporucivati obecano !!
Last edited by VooDoo on Sat Nov 17, 2012 11:50 am, edited 1 time in total.
Post Reply

Return to “Home theater”