FOCAL DOME 5.1

Post Reply
User avatar
Ivan.Zg
Newbie
Newbie
Posts: 32
Joined: Fri Oct 19, 2007 9:34 am
Location: Sveta Nedelja

FOCAL DOME 5.1

Post by Ivan.Zg »

Ljudi jer ima neko iskustva sa doticnim sistemom?
nekako sam zapeo za njega jer sam cuo samo pozitivne stvari za taj sistem...mrak izgleda a navodno za svoju velicinu vrhunski svira...cijena je paprena ali eto zanimaju me iskustva  :respect:
:djip: :wee:
DYNABLASTER
Registered User
Registered User
Posts: 2505
Joined: Thu Aug 02, 2007 8:23 am
Location: NS/Footog, Cyberia

Odg: FOCAL DOME 5.1

Post by DYNABLASTER »

iako ga nisam cuo(ali imam oci da vidim) odma da ti kazem BACANJE PARA! to ti je shishanje neukih bogatunskih ovcica

a taj finish moze i da ti odradi neko ovde sa foruma

za te pare mozes da imas interstelarnu zvucnu klasu iznad tog Bose-like Fecala :D
Last edited by DYNABLASTER on Wed Oct 26, 2011 11:31 pm, edited 1 time in total.
User avatar
stankowski
Newbie
Newbie
Posts: 28
Joined: Sat Aug 16, 2008 6:31 pm
Location: zagreb

Odg: FOCAL DOME 5.1

Post by stankowski »

slažem se, uzmi rađe neki komplet sa normalnom velićinom zvučnika ili još bolje složi si sam sistem iz SH ponude (tak sam ja  :respect: )
proći češ jeftinije, a svirat če bolje (i muzika i filmovi). Ovo jedino ako imaš nekakav dizajnerski uređen dnevni boravak pa da ti se uklopi u prostor
User avatar
Ivan.Zg
Newbie
Newbie
Posts: 32
Joined: Fri Oct 19, 2007 9:34 am
Location: Sveta Nedelja

Odg: FOCAL DOME 5.1

Post by Ivan.Zg »

a u principu mi trebaju zvucnici koji nece previse zauzet mjesta a da sviraju dobro....znam da je to dvoje bas nespojivo pa sam citajuci po netu naletio na ovo kao neki kompromis samo sta je cijena  :haaa: a navodno sviraju pre dobro s obzirom na velicinu...
:djip: :wee:
VooDoo
Registered User
Registered User
Posts: 1271
Joined: Sun Nov 07, 2010 2:53 pm
Location: Zagreb

Odg: FOCAL DOME 5.1

Post by VooDoo »

vidi si dali ti imaju akciju u audio cinema art na Mirage - pa vidi onaj komplet sa 5 omnidirekcijskih sataelita i sub  - to je fenomenalno za ove sisteme koji se ne vide  a ovi su najmanji i odlični  :respect:
User avatar
Charlie
Registered User
Registered User
Posts: 1513
Joined: Sun Feb 12, 2006 9:47 pm
Location: VG

Odg: FOCAL DOME 5.1

Post by Charlie »

ja imam ove http://www.avland.co.uk/aasp/kef/0920/kht20053k1/kht2005.3k1.asp i zadovoljan sam, kostaju 7000kn, ako hoces mozes doci k meni i poslusati.
User avatar
Nick
Registered User
Registered User
Posts: 3342
Joined: Wed Jun 25, 2008 5:47 pm
Location: Zagreb

Odg: FOCAL DOME 5.1

Post by Nick »

Dobri su ti KEFovi, samo istina nisu jeftini
VooDoo
Registered User
Registered User
Posts: 1271
Joined: Sun Nov 07, 2010 2:53 pm
Location: Zagreb

Odg: FOCAL DOME 5.1

Post by VooDoo »

User avatar
Ivan.Zg
Newbie
Newbie
Posts: 32
Joined: Fri Oct 19, 2007 9:34 am
Location: Sveta Nedelja

Odg: FOCAL DOME 5.1

Post by Ivan.Zg »

VooDoo wrote: http://www.audiocinema-art.hr/akcije/veliko-akcijsko-pospremanje-emirathpsb/

evo vidi imaš super akcija i cijena
zanimljivo izgleda ovaj Mirage nanosat....danas idem poslusat od Focala Dome pa cu skoknut i ovo vidit

nebi ja ni trena razmisljao o ovom focal dome-u da je cijena redovna  12.500 kn ali trenutno je na akciji 7.000 kn pa cu skoknut poslusat
Last edited by Ivan.Zg on Thu Oct 27, 2011 2:19 pm, edited 1 time in total.
:djip: :wee:
User avatar
Ivan.Zg
Newbie
Newbie
Posts: 32
Joined: Fri Oct 19, 2007 9:34 am
Location: Sveta Nedelja

Odg: FOCAL DOME 5.1

Post by Ivan.Zg »

Charlie wrote: ja imam ove http://www.avland.co.uk/aasp/kef/0920/kht20053k1/kht2005.3k1.asp i zadovoljan sam, kostaju 7000kn, ako hoces mozes doci k meni i poslusati.
i njih sam isto gledao tako da....vidit cu jos
:djip: :wee:
User avatar
Darac
Registered User
Registered User
Posts: 3063
Joined: Fri Mar 03, 2006 3:09 pm
Location: Zagreb-Zapruđe

Odg: FOCAL DOME 5.1

Post by Darac »

Pa jesi li odlučio?
Ribbon speakers&subwoofers-Nothing else since "77" www.vmpseurope.com
Glavni kum svih audiofila
User avatar
Ivan.Zg
Newbie
Newbie
Posts: 32
Joined: Fri Oct 19, 2007 9:34 am
Location: Sveta Nedelja

Odg: FOCAL DOME 5.1

Post by Ivan.Zg »

Darac wrote: Pa jesi li odlučio?
jesam...isao sam u sonus art i slusao jedno pola sata te se odlucio na focal....jednostavno kada sam ih cuo i s obzirom da mi je focal jedna od drazih marka glede auto i home akustike a i trebao sam nesta malo a da dobro svira (znam da je u principu iz malog volumena tesko izvuc neki dobar zvuk) ali ovo za svoju velicinu svira fenomenalno, dovoljno govori kako dobro svira kada sam isao provjerit dali to stvarno sviraju ti focali posto su bili na nekakvim jebenim frontovima postavljenim (mislim isto focal) na stupu ...
uglavnom nekako sam se odlucio na njih makar mi je 7000 kn bilo puuno para za 5.1 sistem i vjerojatno se za te pare nadje nesta bolje ali zbog velicine i nevjerojatog zvuka za tako male zvucnike sam se odlucio ipak na focal.
Last edited by Ivan.Zg on Tue Nov 08, 2011 12:59 pm, edited 1 time in total.
:djip: :wee:
Post Reply

Return to “Home theater”