Blue-ray ili ne?

DarioL
Registered user
Registered user
Posts: 705
Joined: Tue Sep 05, 2006 9:37 am
Location: Dubrovnik

Odg: Blue-ray ili ne?

Post by DarioL »

Ma pričekaj mjesec dana pa kupi ovo što ti ja i Brucci preporučamo ... Nećeš požalit vjeruj mi - MKV sa USB-a ili sa mreže je jednostavno nenadjebiva stvar!

edit: tek sam sad pogledao ovog za kojeg pitaš - dobar je ali nema mreže  :D :D :D
Last edited by DarioL on Tue Jun 29, 2010 7:56 pm, edited 1 time in total.
Chip-tuning vaše jurilice :)
Informacije na PM ili na [email protected]
www.oct-tuning.com
User avatar
Brucci
Administrator
Administrator
Posts: 2141
Joined: Wed Feb 08, 2006 1:48 am

Odg: Blue-ray ili ne?

Post by Brucci »

BD-350 čita audio CD ;)
Imaš manual na netu, tamo je Audio CD naveden među diskovima koje može reproducirati. Dakle, imamo pobjednika! :D
User avatar
jiva
Registered User
Registered User
Posts: 1883
Joined: Sat Jun 06, 2009 10:25 am
Location: Karlovac

Odg: Blue-ray ili ne?

Post by jiva »

Ivek-T wrote:Svakako uzmi Blu ray jer ima u startu bolji video procesor tako da i filmovi na dvd-u izgledaju bolje (tj upscaling je puno bolji nego šta ima bilo koji dvd u toj cijeni)
Ako ti je bitno da vrti sve uzmi LG jer za malo iznad 1000 kn vrti i eksterni hard i sve moguće formate (ne mora komp radit i zujat kad gledaš film)


potpis!
slika je uvjerljivo bolja na bluray-u nego na dvd playeru...jel ako je mjerilo film na dvd-u
kada zažmiriš i zaželiš nešto a ono šipak....to je znak da te Bog ignorira
User avatar
Nagluh
Registered User
Registered User
Posts: 1189
Joined: Wed Jul 23, 2008 8:18 pm
Location: Zagreb

Odg: Blue-ray ili ne?

Post by Nagluh »

Ok.
Za mrežu...nisam siguran kolko mi to treba uz moj životni raspored  :)
jedino me još http://www.televisions.com/players/philips/Philips-BDP-7300.php  kopka. Stariji model pa je 1000kn.
Fala  :respect:
Last edited by Nagluh on Tue Jun 29, 2010 10:57 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Ivek-T
Newbie
Newbie
Posts: 79
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:23 am
Location: Zagreb

Odg: Blue-ray ili ne?

Post by Ivek-T »

Philips ti je super za dvd i blu ray, al ako su ti bitni i divlji formati onda tu prolazi samo LG za sada
User avatar
Nagluh
Registered User
Registered User
Posts: 1189
Joined: Wed Jul 23, 2008 8:18 pm
Location: Zagreb

Odg: Blue-ray ili ne?

Post by Nagluh »

Fala  :respect:
kico
Newbie
Newbie
Posts: 45
Joined: Tue Nov 18, 2008 4:21 pm
Location: split

Odg: Blue-ray ili ne?

Post by kico »

[quote="DarioL"]
Ma pričekaj mjesec dana pa kupi ovo što ti ja i Brucci preporučamo ... Nećeš požalit vjeruj mi - MKV sa USB-a ili sa mreže je jednostavno nenadjebiva stvar!

edit: tek sam sad pogledao ovog za kojeg pitaš - dobar je ali nema mreže  :D :D :D

kakva je kvaliteta filmova sa neta ili usb?
User avatar
Nagluh
Registered User
Registered User
Posts: 1189
Joined: Wed Jul 23, 2008 8:18 pm
Location: Zagreb

Odg: Blue-ray ili ne?

Post by Nagluh »

Nije bilo vremena za gledanje filmova pa nisam ništa mijenjao.
Vivax ipak nije riknuo nego ne čita dvoslojne DVD-ove. Došlo je vrijeme za promjenu pa...
Još nisam načisto kako će izgledati konačan sistem p aželim još neko vrijeme koristiti Genius 5.1 sistem s analognim ulazima.
Zbog toga je izbor sužen na par BD-a.
http://www.technomax.hr/detalji_proizvoda.1a6fceca8b9342478e80df95a465beeb.blu-ray-player-panasonic-dmp-bd35eg-k.aspx
http://www.philips.co.uk/c/blu-ray-dvd/bdp7500bl_05/prd/
http://www.trustedreviews.com/Sony-BDP-S500-Blu-ray-Player_Surround-Sound-System_review
ili da tražim polovni LG BD-390?
Fala!
User avatar
karlo
Registered user
Registered user
Posts: 714
Joined: Mon Oct 04, 2010 1:10 pm
Location: Zagreb

Odg: Blue-ray ili ne?

Post by karlo »

Mislim da su Blu-ray i dr. optički mediji (osim audio CDa) lanjski snjegovi, passe.

Baci oko na media playere. Npr. WDTV live (a i bilokoji drugi) čitaju sve, al apsolutno sve. Ionako se filmovi skidaju s torenta, ko je ikada bio u videoteci?
Imaš fino mogućnost spajanja externog harda, spajanje u mrežu, uz wifi usb karticu tu je i wireless konekcija (preslabo samo za 1080p HD filmove). Optički izlaz i analogni audio (nije nešto). Što ti više treba? Pogotovo ako bluray rom imaš na kompu, ako ne, jedno se da oprostit
User avatar
Nagluh
Registered User
Registered User
Posts: 1189
Joined: Wed Jul 23, 2008 8:18 pm
Location: Zagreb

Odg: Blue-ray ili ne?

Post by Nagluh »

Ma ja bih za sad nešto povoljno da mi potraje godinu-dvije pa ću onda slagat cijeli sistem. Ne da mi se davat pare za media centar trenutno.
Sad me tip u Konikomu iznenadio izjavom da svi Sony (ne znam dal je mislio i na druge marke) BD playeri koji čitaju HD DIVIX čitaju i MKV. Jel to tak il ipak nije?
User avatar
Ivek-T
Newbie
Newbie
Posts: 79
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:23 am
Location: Zagreb

Odg: Blue-ray ili ne?

Post by Ivek-T »

Da kad vidiš oznaku Divx HD čitaju i mkv, moja osobna preporuka ti je http://www.elipso.hr/audio__video/video-playeri/LG-BD660/ super uređaj za 999 kn ima sve osim wi-fi konekcije a i podržava 3D pa si sreman i za buduće formate
User avatar
Nagluh
Registered User
Registered User
Posts: 1189
Joined: Wed Jul 23, 2008 8:18 pm
Location: Zagreb

Odg: Blue-ray ili ne?

Post by Nagluh »

Čini mi se da nema 5.1 analogne izlaze. To je uvijet.
Fala na info o MKV.
Post Reply

Return to “Home theater”