VooDoo - Instalacija Škoda Fabia RS

Locked
VooDoo

VooDoo - Instalacija Škoda Fabia RS

Post by VooDoo »

Outlaw wrote:IMHO definitivno nisi pogrijesio. Ako vec nisam tebi onda rekao (a mislim da i jesam), pitaj Vipera sto sam rekao kad si kupio Aliante. Uglavnom da mislim da ces se razocarat i ostavit svoj sub. Jer onaj tvoj sub (meni bar) svira odlicno i koliko sam cuo Aliante, bolje od Aliantea.


podjejena su mišljena ali IMHO VDO svira bolje sa Ciarama naprjed - a IMHO mi je i daleko najbitniji kod mog sistema jer ga svakodnevno slušam ja i radio sam ga za sebe prvenstveno
User avatar
Outlaw
Registered User
Registered User
Posts: 4181
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:10 pm
Location: Zagreb
Contact:

VooDoo - Instalacija Škoda Fabia RS

Post by Outlaw »

Ma rezem ruku ako ne radi VDO bolje. Na tvom sistemu. A ne bi se cudio i opcenito...
User avatar
Bara
Registered user
Registered user
Posts: 730
Joined: Thu Jul 27, 2006 12:56 pm
Location: Zagreb

VooDoo - Instalacija Škoda Fabia RS

Post by Bara »

Meni je peerles xxls (vdo hps) 10,12 najbolji sub koji sam slusao

Predobra instalacija, jako uredna, po mojem ukusu:res:
Prvak Hrvatske "EMMA Experienced 3ch" sezona 2007.
User avatar
Sokre...ZG
Newbie
Newbie
Posts: 37
Joined: Sat Jan 06, 2007 12:08 pm
Location: Zagreb

VooDoo - Instalacija Škoda Fabia RS

Post by Sokre...ZG »

Fenomenalno....Svaka ti cast, sad sam dobio i ja volju da rastavim svoju pilu :laugh:
Nego,kako si spajao zice sa zicom iz zvucnika? vidim da su tu neki konektori u igri...wtf I jos onaj neki konektor za distribuciju.... wft to prvi put vidim... (nije bas da sam previse gledao, ali opet...:vamp: )
User avatar
DarioV
Registered User
Registered User
Posts: 2376
Joined: Fri Feb 10, 2006 12:18 pm
Location: Zagreb

VooDoo - Instalacija Škoda Fabia RS

Post by DarioV »

Last edited by DarioV on Wed Jun 20, 2007 3:30 pm, edited 1 time in total.
EMMA 2009 - Prvak Hrvatske Advanced Unlimited
EMMA 2008 - Prvak Južne Europe Advanced Unlimited
EMMA 2007 - Prvak Hrvatske Advanced 5 Channel
EMMA 2007 - Vice Prvak Južne Europe Advanced 5 Channel
EMMA 2006 - Prvak Hrvatske Rookie Unlimited
sonny
Registered User
Registered User
Posts: 3615
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:30 pm
Location: Rijeka/Gorsky kotar
Contact:

VooDoo - Instalacija Škoda Fabia RS

Post by sonny »

Pa hebate VooDoo, ispada kao da sam te uvrijedio svojim razmišljanjem... Pa šalio sam se za izradu... Niti u jednom dijelu posta nisam rekao da je nešto zafušareno i da čovjek nije odradio svoj posao kako treba... Na kraju krajeva svatko radi prema svojim mogućnostima... Zato valjda i jesi toliko u minusu :vamp: EOD što se toga tiče....

A za položaj visokotonaca sam pitao za mišljenje i iskustva... Samo iznesoh svoje razmišljanje na tu temu, koja je vidim i otvorena pod novim topicom... Sad ću ja tamo :vamp:
Image
VooDoo

VooDoo - Instalacija Škoda Fabia RS

Post by VooDoo »

sonny wrote:Pa hebate VooDoo, ispada kao da sam te uvrijedio svojim razmišljanjem... Pa šalio sam se za izradu... Niti u jednom dijelu posta nisam rekao da je nešto zafušareno i da čovjek nije odradio svoj posao kako treba... Na kraju krajeva svatko radi prema svojim mogućnostima... Zato valjda i jesi toliko u minusu :vamp: EOD što se toga tiče....

A za položaj visokotonaca sam pitao za mišljenje i iskustva... Samo iznesoh svoje razmišljanje na tu temu, koja je vidim i otvorena pod novim topicom... Sad ću ja tamo :vamp:


ma ne prijatelju krivo si me skužio, pitalo me i dosta drugih ljudi zakaj sam dao raditi pa sam zato iznio svoje mišljenje, a i da ljudi vide kolika je sama isplatljivost da uđu sami u izradnju instalacije a da u tome baš nisu vješti u odnosu na to da se da nekome ko to zna jaako dobro !!


za šiškotonce je rasprav tamo prebačena pa ćemo i tamo nastavit, uglavnom imam iskustva preko godinu danan jebanja sa usmjeravanjem i sinhornizacijom visokih i srednjih i poslušao sam dosta sistem pa mogu i dat nekakv konstruktivan zaključak o tome, uglavnom u toriji je uvijek jedno a praksi drugo i često se ljudi zeznu kad idu isključivo na toriju, treba isprobavat isprobavat i isprobavat !!

i kao što rekoh svaka konstruktivna kritika i savjet ili pohvala je dobrodošla jer mi ukazuje na neke stvari kkoje sam moguće previdio i zato me zanima mišljenje svih Vas
_Josey_
Registered User
Registered User
Posts: 1303
Joined: Wed Mar 07, 2007 10:48 pm
Location: Sibenik
Contact:

VooDoo - Instalacija Škoda Fabia RS

Post by _Josey_ »

voodoo
sve 5 osim gepeka

pa crni sine na sta ono lici?
najezim se kad u emma vozilici vidim kutiju od iverice a preko tapecirung :(

ostalo sve na vrhunskoj razini nisan nista manje ocekiva, da si mi ideju za dovrsetak instalacije kod mene -- tj prebacicu je iz pragova kroz sredinu auta ;)
potpisivam samo kaznu gospon policajcu :)
User avatar
DarioV
Registered User
Registered User
Posts: 2376
Joined: Fri Feb 10, 2006 12:18 pm
Location: Zagreb

VooDoo - Instalacija Škoda Fabia RS

Post by DarioV »

by VooDoo: evo došlo vrijeme da i ja svoje počnem slagat, makar nije dovršeno sve i rekao sam da ću staviti kad gepek bude gotov ali i to će 2 tj biti gotovo, makr već i sad izgleda više nego dovršen dovršen


Treba čitati sve postove. :whistling:
EMMA 2009 - Prvak Hrvatske Advanced Unlimited
EMMA 2008 - Prvak Južne Europe Advanced Unlimited
EMMA 2007 - Prvak Hrvatske Advanced 5 Channel
EMMA 2007 - Vice Prvak Južne Europe Advanced 5 Channel
EMMA 2006 - Prvak Hrvatske Rookie Unlimited
_Josey_
Registered User
Registered User
Posts: 1303
Joined: Wed Mar 07, 2007 10:48 pm
Location: Sibenik
Contact:

VooDoo - Instalacija Škoda Fabia RS

Post by _Josey_ »

[QUOTE=DarioV]Treba čitati sve postove. :whistling:[/QUOTE]


ma citam ja al sonim ic na emmu ....
ma razocara me :laugh:
potpisivam samo kaznu gospon policajcu :)
sonny
Registered User
Registered User
Posts: 3615
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:30 pm
Location: Rijeka/Gorsky kotar
Contact:

VooDoo - Instalacija Škoda Fabia RS

Post by sonny »

Ajde živo me interesira gepek.... Raspored komponenti, kutija za sub itd....
Image
Robertino
Registered User
Registered User
Posts: 1795
Joined: Tue Feb 21, 2006 10:59 am
Location: Pazin

VooDoo - Instalacija Škoda Fabia RS

Post by Robertino »

Komentari,pa bravo tebi i Sasi na odlicnom poslu..neznam,za mene to nije to ako ne radis sam...
Dat napravit i platit moze svako(pod uvjetom da ima love),i s 0 znanja u autoakustici,i uzet pehar doma...
VooDoo

VooDoo - Instalacija Škoda Fabia RS

Post by VooDoo »

Robertino wrote:Komentari,pa bravo tebi i Sasi na odlicnom poslu..neznam,za mene to nije to ako ne radis sam...
Dat napravit i platit moze svako(pod uvjetom da ima love),i s 0 znanja u autoakustici,i uzet pehar doma...


tu bi se prevario, 80% u zvuku ovisi o samim podešenjim, to eto možeš npr. vidjeti na slučaju Djure koji je enešto pojebo u set-up u VG i pao je za koji 30-ak i više bodova, a i nažalost zbog nedostatka vremena i znanja odavno je mene postila volje da radim i da se učim kak se tapecira i radi kit i fiber itd.. ono kaj sam znao sam napravio provlačenje kablova i veći dio instalacije i naštelavanje set-upa sve je to onaj zajebani dio kod stvaranja jednog set-upa u autu

ja svoj gušt imam u tome da kad se sjednem i krenem s posla da okrenem svoj omiljeni cd na 22 ili 23 na alpini i za mene postojim samo ja moja pila i nema brige ni problema ni emancipiranih žena ničeg samo ja i gušt :laugh:
Robertino
Registered User
Registered User
Posts: 1795
Joined: Tue Feb 21, 2006 10:59 am
Location: Pazin

VooDoo - Instalacija Škoda Fabia RS

Post by Robertino »

[QUOTE=VooDoo]tu bi se prevario, 80% u zvuku ovisi o samim podešenjim, to eto možeš npr. vidjeti na slučaju Djure koji je enešto pojebo u set-up u VG i pao je za koji 30-ak i više bodova, a i nažalost zbog nedostatka vremena i znanja odavno je mene postila volje da radim i da se učim kak se tapecira i radi kit i fiber itd.. ono kaj sam znao sam napravio provlačenje kablova i veći dio instalacije i naštelavanje set-upa sve je to onaj zajebani dio kod stvaranja jednog set-upa u autu

ja svoj gušt imam u tome da kad se sjednem i krenem s posla da okrenem svoj omiljeni cd na 22 ili 23 na alpini i za mene postojim samo ja moja pila i nema brige ni problema ni emancipiranih žena ničeg samo ja i gušt :laugh:[/QUOTE]

Hehe,ma sve je to ok,i ja nemam nimalo volje,pogotovo kad nesto radis prvi put..evo sad sam sve stokove opet modificirao,jednog sam tapecirao vec po drugi put,i opet nisam zadovoljan,ali stvar je u tom da ucis na greskama,i steknes iskustvo. Da ih radim opet, znam da bi ispali jos bolje,i to sa 3x manje utrosenog vremena i materijala,tako da i znam da ce ih onaj koji je slicnu stvar napravio 150puta to napraviti jos daleko bolje..
Ali opet...gust je kad mozes reci...sam sam to napravio,najebo se ko vol,bacao alat po radioni,ali rezultati su tu..:laugh:

da..nego daj mi reci...koje ljepilo sasa koristi za ljepit tapecirung? Ja se najebo s neostikom,mislim da cu ga ovaj put posteno razrijedit s razrijedjivacem,i premazat s kistom...
Last edited by walbandon on Wed Jun 20, 2007 6:15 pm, edited 1 time in total.
VooDoo

VooDoo - Instalacija Škoda Fabia RS

Post by VooDoo »

Robertino wrote:da..nego daj mi reci...koje ljepilo sasa koristi za ljepit tapecirung? Ja se najebo s neostikom,mislim da cu ga ovaj put posteno razrijedit s razrijedjivacem,i premazat s kistom...


e to ti ne znam, meeni je ljepio sa crnim silikonom
Locked

Return to “Instalacije članova”