jericho horn?

Post Reply
hac

jericho horn?

Post by hac »

zanima me da li neko ima iskustva sa ovom samogradnjom,tražim nekakav projekt horni za 20 cm drivere full range,mislim da bi mi jericho horne odgovarale.prijedlozi su dobro došli,možda nekakav drugi projekt ?bitno mi je da driveri budu 20 cm full range.
hac

jericho horn?

Post by hac »

evo link da vidite o ćemu se radi
http://www.plasmatweeter.de/jericho.htm
woo
Registered User
Registered User
Posts: 3004
Joined: Fri Feb 10, 2006 9:58 am

jericho horn?

Post by woo »

imam ti ja nacrte za hedlund horn, pa ak si dovoljno lud da se uputiš u izradu rado ti ih proslijedim :)

edit: hedlund horn vidi na http://www.hornet.hr

ja imam nacrte za izradu od mdfa 25 mm, znači točno kak moraš izrezat koji komad, il druga opcija je da imam i koordinate ak imaš neki kompjuteriziran strojček
Last edited by woo on Tue Dec 26, 2006 6:23 pm, edited 1 time in total.
hac

jericho horn?

Post by hac »

imam nacrte za te hedlund horne,bez problema bi ih složio,razmišljao sam o toj opciji....malo su mi prevelike hedlund horne...nemam ih gdje stavit u stanu....htio bi složit ove jericho horne za isprobat...sa izmjenjivim pločom za zvučnik da mogu isprobat više vrsta 20 cm drivera....sa hedlund hornama ima puno posla....jericho mogu složit za dan,dva
woo
Registered User
Registered User
Posts: 3004
Joined: Fri Feb 10, 2006 9:58 am

jericho horn?

Post by woo »

pa imaš nacrt na linku za taj jeriko horn


edit: koji gullrange 20 cm ima za kupit? baš me zanima kaj bi se isplatilo za neku prihvatljivu cijenu..
Last edited by woo on Tue Dec 26, 2006 7:40 pm, edited 1 time in total.
hac

jericho horn?

Post by hac »

nije mi problem nacrt za jericho horne,zanimalo me da li je netko slagao te horne,da čujem iz prve ruke dal se isplati slagat to,ja trenutno pokušavam nabavit fostexe,a imaš jeftino za nabavit u hr "monacor SP 80"....20 cm full range ....otprilike 180 kuna/kom...ja ih puno koristim za ozvučenja po restoranima u kompresiji od 4 L na stropu vrlo dobro sviraju,probao sam ih i u BR boxu...sviraju i više nogo dobro za tu lovu


edit: malo ozbiljnije full range 20tke...ciare HX 201....otprilike 1400 kn/kom.....vrlo lijepo sviraju...čuo sam ih nažalost samo u BR boxu...vjerujem da bi u dobroj horni dale još bolji rezultat
Last edited by hac on Thu Dec 28, 2006 10:21 am, edited 1 time in total.
Post Reply

Return to “Samogradnja”