audison bitten D vs. alpine PXA H800

Sve o procesorima zvuka, equilizerima, skretnicama (aktivne / pasivne)...
Post Reply
User avatar
tarantula
Registered User
Registered User
Posts: 2362
Joined: Sun Jun 11, 2006 10:41 pm
Location: temporary: Đurđevac

audison bitten D vs. alpine PXA H800

Post by tarantula »

mislim da bi ovo moglo zanimati buduće vlasnike audison procesora...

http://www.elettromedia.eu/press/title_files/Processors%20test1567.pdf
VooDoo
Registered User
Registered User
Posts: 1271
Joined: Sun Nov 07, 2010 2:53 pm
Location: Zagreb

Odg: audison bitten D vs. alpine PXA H800

Post by VooDoo »

Hmmmmm. Ako ga BitTenD ovak pojede kakav je onda tek BitOne u odnosu na novu Alpininu perjanicu  :lol:  :lol:
User avatar
tarantula
Registered User
Registered User
Posts: 2362
Joined: Sun Jun 11, 2006 10:41 pm
Location: temporary: Đurđevac

Odg: audison bitten D vs. alpine PXA H800

Post by tarantula »

samo dok se talijani "stele" i naprave FW kak Bog zapovijeda i riješe dječje bolesti...
inače ga čeka ista sudbina ko i kondiće...
bamboklaat
Registered User
Registered User
Posts: 4942
Joined: Wed Mar 05, 2008 11:13 pm
Location: Rijeka-Sušak

Odg: audison bitten D vs. alpine PXA H800

Post by bamboklaat »

tarantula wrote: mislim da bi ovo moglo zanimati buduće vlasnike audison procesora...
zar ih ima jos takvih  :haaa:  :lol:
User avatar
tarantula
Registered User
Registered User
Posts: 2362
Joined: Sun Jun 11, 2006 10:41 pm
Location: temporary: Đurđevac

Odg: audison bitten D vs. alpine PXA H800

Post by tarantula »

uvijek se nađe neki bedak
VooDoo
Registered User
Registered User
Posts: 1271
Joined: Sun Nov 07, 2010 2:53 pm
Location: Zagreb

Odg: audison bitten D vs. alpine PXA H800

Post by VooDoo »

ja svog bome  volim i nebi ga dao nikom pogotovo od prije koji dan od kad sam spojio njega i novog paju digitalnim coax-om pa je bitone pokazao svoj pravi karakter  8)  sad sam jednostavno oduševljen  ;)  očito je mocan 1bitni D/A konverter na pajinoj multimediji pojeo brdo toga za razliku od alpine di je ocito puno bolji D/A sklop pa razlika bas nije tolika

uglavnom ja presretan još imamo par nesuglasica jer nebi talijan bio talijan da ne zajebava pomalo, ali u najgorem slučaju cu kupiti preskupi SFC koji je trebao doc "pride" uz njega ali jebaj ga nije pa sad fali turbo

a ova testiranja, to mi vec djeluje smjesno - kao da gledam testove grafičkih kartica i koja ima više fps-a u nekoj uber igri koja je napravljena baš za ATI ili NVidiu, karakter zvuka kak se slažem s ovim ili onim ništa, Alpina bude sigurno radila stabilnije i bez problema ikakvih u odnosu na BitOne ali BitOne je na tržištu več poduže a i ono na kaj audison cilja je full digital od HU-bitone-pa ac CAB5 žicom u pojačalo,, to alpina može samo sanjat za sad  8), a ja bi to možda u autu mogao imat vec do zime  8)  možda
Last edited by VooDoo on Mon Oct 03, 2011 9:46 pm, edited 1 time in total.
bamboklaat
Registered User
Registered User
Posts: 4942
Joined: Wed Mar 05, 2008 11:13 pm
Location: Rijeka-Sušak

Odg: audison bitten D vs. alpine PXA H800

Post by bamboklaat »

otkrio si moć coaxialnog kabela  ;) mislim da ćeš od cijelog EMMA team-a Zagreb i bliže okolice najdalje dogurati...
LBaudio
Registered User
Registered User
Posts: 3369
Joined: Mon Feb 13, 2006 12:50 pm
Location: Ljubljana/SLO

Odg: audison bitten D vs. alpine PXA H800

Post by LBaudio »

VooDoo wrote: Hmmmmm. Ako ga BitTenD ovak pojede kakav je onda tek BitOne u odnosu na novu Alpininu perjanicu  :lol:  :lol:
ako precitas test iz DIYme onda je jasno da je Alpine 800 "pobjednik" ...ako se ne varam je B1 pobjedio samo u jednom aspektu
For Fast Moving Concerts
Team LBaudio
Team Hybrid audio
CUSTOM AEROPORTS and INSTALLS
2x WR SETTER dBDrag S-B -156.7dB - 2005
http://www.lbaudio.org
sonny
Registered User
Registered User
Posts: 3615
Joined: Fri Feb 10, 2006 4:30 pm
Location: Rijeka/Gorsky kotar
Contact:

Odg: audison bitten D vs. alpine PXA H800

Post by sonny »

VooDoo wrote:
uglavnom ja presretan još imamo par nesuglasica jer nebi talijan bio talijan da ne zajebava pomalo, ali u najgorem slučaju cu kupiti preskupi SFC koji je trebao doc "pride" uz njega ali jebaj ga nije pa sad fali turbo
Znao sam da si ti u pitanju kad je s@ki postavio thread o tim problemima na jednom drugom forumu ;)
Image
VooDoo
Registered User
Registered User
Posts: 1271
Joined: Sun Nov 07, 2010 2:53 pm
Location: Zagreb

Odg: audison bitten D vs. alpine PXA H800

Post by VooDoo »

kriv sam  ;) 

nego hvala puno Bambo ali puno žganaca ja još moram jesti da bi došao di želi ali s muzikom sam zaobilaženjem paje coaxom napravio jedan kilometarski korak  :respect:  tak sam sad sretan da je odmah danas 10m qed silvera micro sjelo  8)  za srednje i visoke ( skretnica ) a kick ce sad dobiti qed im original  koji je bio na skretnicama  8)  ima da svi budu sretni zajedno samnom  :lol:

2LB - skužio sam da je Alpina oprala bit-a  ali moraš uzeti u obzir da je i dosta skuplja i da je tek došla ili ce tek doci a bitone je vec duže vremena na tržištu, ali napisao sam di je bitone jaci u kombinaciji Voce AV5.1k pojačalo sa digi ulazima bude razumno u cijeni a trebalo bi biti, a to onda znaci direkt digital zvuk od CD-a u pojačalo bez ijednog chincha - 24bit 48khz od medija do pojačala,, inace Alpinin H800 ce sigurno biti vrhunska roba i nece imati pizdara koje znaju pratiti Bitone makar novije generacije nemaju nikakvih problema ako imaš još i SFC za digi-transfer kak spada

http://www.mobileelectronics.com.au/article/news/digital_car_audio_-_audison_voce_amplifiers/

EISA-u je vec dobio isto kao i H800
S@ki
Registered User
Registered User
Posts: 3114
Joined: Fri Feb 10, 2006 1:45 am
Location: Zagreb
Contact:

Odg: audison bitten D vs. alpine PXA H800

Post by S@ki »

sonny wrote:
VooDoo wrote:
uglavnom ja presretan još imamo par nesuglasica jer nebi talijan bio talijan da ne zajebava pomalo, ali u najgorem slučaju cu kupiti preskupi SFC koji je trebao doc "pride" uz njega ali jebaj ga nije pa sad fali turbo
Znao sam da si ti u pitanju kad je s@ki postavio thread o tim problemima na jednom drugom forumu ;)
par glava je pametnije od jedne, zar ne ?
pogotovo ako se radi o mojoj bedastoj :D
The quieter you become the more you are able to hear
bamboklaat
Registered User
Registered User
Posts: 4942
Joined: Wed Mar 05, 2008 11:13 pm
Location: Rijeka-Sušak

Odg: audison bitten D vs. alpine PXA H800

Post by bamboklaat »

Jednom davno sam negdje u nekoj instalaciji članova ili nešto sl.spominjao koje su razlike kad se HU i procesor povežu dobrim coaxialnim,običnim stock plastičnim optičkim  i malo boljim optičkim staklenim kabelom.
Ako Hu dozvoljava coaxialu,moj konačni odgovor je "da!". Kad se samo sjetim koliko su ljudi bez veze promijenili uređaja i zvučnika a da nisu nikada čuli što su mogli dobiti od istih...samo zato jer su imali plastičnu optiku i connection interkonekte,a o zvučničkom da ne govorim(glavno da je 2.5mm2)  :doh1:
Post Reply

Return to “Procesori zvuka i skretnice”