Recenzije procesora zvuka i skretnica

Sve o procesorima zvuka, equilizerima, skretnicama (aktivne / pasivne)...
Post Reply
User avatar
Brucci
Administrator
Administrator
Posts: 2141
Joined: Wed Feb 08, 2006 1:48 am

Recenzije procesora zvuka i skretnica

Post by Brucci »

Napisite svoja iskustva s pojedinim procesorima zvuka i skretnicama. Pokusajte biti sto objektivniji i navedite dobre i lose strane.
kill
Registered User
Registered User
Posts: 6834
Joined: Fri Feb 10, 2006 2:27 pm
Location: Rijeka

PowerAmper XA22 - 2 way line driver

Post by kill »

Image

Dakle 2 way line driver,dovedes jedan chinch i imas dva izlaza,za jedan imas HPF 18dB/oktavi 40Hz - 4000 Hz,za drugi LPF 18dB/oktavi 30Hz - 3000 Hz.Gain kontrole,a uz LPF ima Phase Shift 0° ili 180° te prekidac Stereo/Mono.

Izlazni Preout nivo 8V RMS :thumbup: nisam 100% siguran,ali mislim da ima i zastitu od klipanja,uglavnom snjom necete klipat,ali da ce pojacalo klipat kad mu dovedete 8V RMS - vjerovatno oce :D pazljivo sa gainom...

Hebena stvarcica,utjecaj na zvuk znacajan,ako kojim slucajem naletite na ovo savjetujem da kupujete odmah,makar da kasnije prodate meni :D Novo je bilo oko 1000 kn tako da se za polovno moze dat kakvih 600 kn uvrh glave...
FIAT Tipo 2.0 16v ie
Lion1982
Posts: 19
Joined: Thu Feb 16, 2006 9:51 pm
Contact:

Recenzije procesora zvuka i skretnica

Post by Lion1982 »

[QUOTE=kill]Image

Dakle 2 way line driver,dovedes jedan chinch i imas dva izlaza,za jedan imas HPF 18dB/oktavi 40Hz - 4000 Hz,za drugi LPF 18dB/oktavi 30Hz - 3000 Hz.Gain kontrole,a uz LPF ima Phase Shift 0° ili 180° te prekidac Stereo/Mono.

Izlazni Preout nivo 8V RMS :thumbup: nisam 100% siguran,ali mislim da ima i zastitu od klipanja,uglavnom snjom necete klipat,ali da ce pojacalo klipat kad mu dovedete 8V RMS - vjerovatno oce :D pazljivo sa gainom...

Hebena stvarcica,utjecaj na zvuk znacajan,ako kojim slucajem naletite na ovo savjetujem da kupujete odmah,makar da kasnije prodate meni :D Novo je bilo oko 1000 kn tako da se za polovno moze dat kakvih 600 kn uvrh glave...[/QUOTE]


imam ju i ja i potvruđujem sve od killa isplati se svake kune! :clap:
User avatar
mitja_rs
Registered User
Registered User
Posts: 1211
Joined: Sun Feb 26, 2006 10:49 am
Location: slovenija, ljubljana

Odg: Recenzije procesora zvuka i skretnica

Post by mitja_rs »

alpine PXA 700

Veliki skok iz običnog HU na ovo... odlična razlika kada je u igri optika. Kombinacija sa RUX-om daje normalne mogučnosti nastavljanja in grafičkog prikaza ako je spojen u kombinaciji sa DVA 9860. Plusi su brdo funkcija - mislim da nema jedne što bi falila... osim okretanje faze za manje od 180 stupnjeva... moglo bi po 45... to bi bio ideal... Minusi... osim to da treba svoj e mjesto u gepeku i na osiguraču nema.

lp
Post Reply

Return to “Procesori zvuka i skretnice”